Wpis z mikrobloga

  • 8
@dr3vil: Właśnie nie wiem. Ja tam PiS ***** z wielka satysfakcją, oddaniem, uśmiechem i umiłowaniem. Ktos nie je..cy PiS (oczywiście i Konfederacji) nie może nazywac sie patriotą. Nawet je..nie, ale nie z pelnym zaangażowaniem jest, hmm.. nie wiem jak nazwać - nie taktowne lub powodem do wstydu
  • Odpowiedz
@robert5502: Ja jestem rozczarowany...

Dlatego że samo hasło to za mało, bo ludziom spowszednieje. Powinna być miesięcznica, gdzie stosowne karaoke poprzedzałby wykład poświęcony najgorszym machlojom z lat rządu PiS oraz takim pokrakom jak chociażby Szumowski i jego szemrani kolesie, Mejza, Balonowy, Morawiecki, Kaczyński i jego ochrona policyjna, Szydło itp ¯\(ツ)/¯

I dopiero zabawa ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ
  • Odpowiedz
@robert5502: ale to nie piss płacze, że "mowa nienawiści", to nie piss chce wprowadzać jakieś ustawy antyhejtowe.
Czyli zgodnie z narracją PO i Lewicy, nitras do pierdla za mowę nienawiści? Czy mowa nienawiści dotyczy tylko tuska, a resztę partii można hejtować?
  • Odpowiedz
ale to nie piss płacze, że "mowa nienawiści"


@marv0oo: Gdzie tu masz mowę nienawiści, czopku pisowski? To jest mowa miłości, tylko w wydaniu rubaszno-wulgarnym.
J---ć -> r----ć -> kochać. Nie udawajmy, że nie używamy wulgaryzmów na co dzień.
W pewnych sytuacjach nie wypada, a w innych, wulgaryzmy same cisną się na usta. Jednak za wulgaryzmy nie idzie się do piekła.
  • Odpowiedz