Wpis z mikrobloga

Sprzedałem sprawny telefon na #olx przesyłka olx. Kupujący informuje, że telefon nie działa poprawnie. Używa go od momentu otrzymania.
Zgłosiłem reklamację do Inpostu, bo telefon warty 2k. Czekam na odpowiedź (opakowania zew i wew. uszkodzone)

Olx póki co nie chce wypłacić gotówki. Zaproponowałem współdzielenie kosztów naprawy na pół teraz. A jeśli Inpost przyzna się to szkody to oddam całość za naprawę.

Byliście w podobnej sytuacji, jak to ugryźć?
Robię to dobrze?
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@Crea jak ty telefon wysłałeś że się mógł zepsuć podczas wysyłki xD nic go nie zabezpieczałes czy aż tak porządnie rozwalili pake?
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@Mersze: @JoeGlodomor @henk__
oryginalne pudełko, zwinięte w folie bąbelkową 4 razy oraz taśmę. Wrzucone do kartonu.

Optyka aparatu w iphone wysiadła. Robi rozmazane zdjęcia. Ktoś musiał solidnie rzucac kartonem + zostało zgniecione
Oryginalne pudełko również ma ślady zagniecenia. .
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
Stabilizacja w iphonach wysiada podczas dużych wstrząsów. Podczas jazdy na rowerze lub motocyklem w uchwycie. Jest bardzo dużo wątków w necie o tym.
W pierwszej chwili nie pomyślałbym, że kupujący chce mnie oszukać.
  • Odpowiedz
  • 0
@Crea według mnie tak, ostatnio kupowałam 14, też opakowanie całe rozwalone, wgl nie był zabezpieczony nawet tylko w oryginalne pudełko i normalnie wszystko działało xd
  • Odpowiedz