Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Nie wiem czemu, ale kolejny raz mam bardzo duży mentalny zjazd po spotkaniu z divą i to po spotkaniu z tą jedną konkretną. Jak chodzę czasami do innych to tak nie mam. U tej jednej po prostu czuje się zajebiście. Można fajnie pogadać po akcji, jest bardzo miła, młoda, no i bardzo mi się podoba. Na co dzień jestem sam i czasami bardzo doskwiera mi samotność i to jest jedyna szansa na przytulenie się do kogoś choć na chwilę. Wiem, że to tylko spotkanie za pieniądze, ale jednak przy tej jednej czuję jakbym, spotykał się z dobrą koleżanką. Jakbym nie chodził to czuję, że wcale lepiej by nie było, bo samotność jeszcze bardziej by mnie dobiła.
Ogólnie jestem w miarę zadowolony z życia, mam do kogo się odezwać, czy wyjść czasami na piwo albo odwiedzić kogoś, z pracy też jestem w miarę zadowolony, tylko ta jedna kwestia bardzo kuleje i jest to sfera emocjonalna i brak kontaktu z płcią przeciwną, brak zbudowania jakiegokolwiek związku, poznania kogoś.

Niedługo kończy już karierę jako diva, więc w końcu może o niej zapomnę... Szczerze nie wiem po co to piszę. Nie wiem dlaczego tak się dzieje. Jestem już blisko 30-stki i coraz bardziej to wszystko siada mi to na głowę.

#psychologia #zalesie #samotnosc #gorzkiezale #zdrowiepsychiczne #psychika #przemyslenia



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach