Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Dziekuje ci mamo, dziekuje ci tato, za to ze zawsze mnie ganiliscie cokolwiek robilem. Nawet jak chcialem zrobic cos by sie wam przypodobac to pokazywaliscie swoja dezaprobate. Dziekuje ze nigdy za nic mnie nie pochwaliliscie, nigdy nie powiedzieliscie mi ze mnie kochacie. Dziekuje wam za to, ze czulem od was niechec w stosunku do mnie przez cale dziecinstwo. A przede wszystkim dziekuje wam za to, ze w wieku 30lat nie wiem czy to co robie jest dobre czy zle. Po prostu snuje sie i nigdy nie czuje zebym cos zrobil dobrze, czuje ze wszystko co robie jest bez sensu i niepotrzebne, ja sie tak czuje-niepotrzebny i niechciany. Dziekuje ze gdy ktos okazuje wobec mnie dobre uczucia to uciekam bo jest to dla mnie obce i nienaturalne. Dziekuje ze zniszczyliscie mi zycie.
#zalesie #gorzkiezale #oswiadczeniezdupy #przegryw



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Remus00: nawet jak im powie to co to zmieni? Betonu nie ruszy. Jego starzy na 100% są przekonani że zajebiście wychowali synka bo przecież głodny nie chodził i miał się w co ubrać.
  • Odpowiedz
Jego starzy na 100% są przekonani że zajebiście wychowali synka bo przecież głodny nie chodził i miał się w co ubrać.


@De_Fault: O to to. A jeszcze jak np. dostawał prezenty co roku na Gwiazdkę i urodziny, albo raz w życiu był z nimi nad morzem, to w ogóle pewnie za bardzo rozpieszczony i rozbestwiony ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jego rodzice są zapewne święcie przekonani, że
  • Odpowiedz