Wpis z mikrobloga

nie mam władzy nad swoim życiem kompletnie wszystko co chcę napotykam opór inni ludzie organizują mi wszystko aż odechciewa się żyć bo co to za życie raczej nie moje
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@naksu: mi nikt niczego nie organizuje a i tak nie wiem jak żyć na tym świecie. Nie mam drapieżnego przedsiębiorczego charakteru, ani talentów z którymi można by sobie znaleźć fajną robote. Mam dusze filozofa, moralisty, wszystkim tylko przeszkadzam i na ogół ludzie to dla mnie problemy.
A jak to sie u Ciebie dzieje że ludzie Ci organizują wszystko, nie potrafisz mówić "nie" bo nie chcesz ich urazić? Czy są tak
  • Odpowiedz
inni ludzie organizują mi wszystko


@naksu:
Bardzo zgrabnie ujęte. Na pocieszenie powiem, że z wiekiem jest coraz gorzej a jak dodasz do układanki dziecko to przez co najmniej kilkanaście już w ogóle nie zrobisz nic "swojego" bo warchlak Ci odpowiednio ułoży terminarz. Generalnie całe życie dopóki jako starszy nastolatek nie zacznie się zajmować sobą będziesz albo w pracy albo przy dziecku albo nadganiać obowiązki domowe i rozpaczliwie próbować się wyspać.
  • Odpowiedz
napiszę tak, mam 33 lata i mieszkam z partnerem a moja matka urządza mi u siebie w domu pokój…


@naksu:
A to trzeba było tak od razu. Moja teściowa też próbowała się rządzić w naszym nowym domu czy przy dziecku. Pomogło niezwłoczne wyproszenie kilka razy za drzwi wraz z uzasadnieniem dlaczego. Nie dość, że przychodzi rzadziej to i zachowuje się lepiej, choć czasem wciąż ma odpały. Wtedy ponownie eskortuję do
  • Odpowiedz
  • 0
@wiszal próbowałam po kolejnej i kolejnej i kolejnej barierze nie do przejścia powiedziałam dość nie będę walczyć z tym światem, nie satysfakcjonuje mnie oszukiwanie, wykorzystywanie ludzi i wzbogacanie się na czyichś krzywdach a pokonać takich ludzi też nie umiem, może jestem za słaba
  • Odpowiedz