Wpis z mikrobloga

k---a jestes malym gnojem rodzice cie utrzymuja, chodzisz do szkoly i to jest moment ktorym wybierasz sobie przyszlosc, zazwyczaj wiekszosc do LO nie ma planu na zycie, wszystko podejmuje na szybko jak sie nie uczyli to jest p---a, matury nie zdaja i koncza w gownopracach fizycznych, na poczatku im to nie przeszkadza, pozniej czlowiek w wieku 30 lat jednak dostrzega ze bycie popychadlem i robolem w tym wieku jest slabe i c-----e, zaczyna zalowac ze sie nie uczyl.. ale za gowniaka tak nie myslales, nie wiem kto mial motywacje do uczenia sie w mlodzienczych latach, przeciez bylo tyle pokus, gierki, imprezy dziewczyny ( akurat to mnie nigdy nie dotyczylo ) sport.. idzcie do c---a z takim zyciem. Gdybym wiedzial ze tak gowniane zycie jest w doroslosci to bym sie uczyl, nikt mi nie powiedzial.

#przegryw #przegrywpo30tce #oswiadczeniezdupy #zalesie
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@2-aminopirydyna: ja się uczyłem od początku podstawówki i przestałem w wieku 12 lat jak stary się rozwiódł z madka bo nie było komu mnie przypilnować to była 6 klasa podstawówki i do gimbazy trafiłem do patusow i się nie wyrwałem z tego 😳
  • Odpowiedz