Wpis z mikrobloga

@wyscrollowany: też mi się tak wydaje, oglądałem DLR od ich początku, ale mnie zrazili udziałem w apelu klubu Jagielońskiego i wchodzeniem w dupę prawakom, chyba są jak razemki- PiS nie przeszkadza, żeby tylko dowalić libkom
  • Odpowiedz
@Idaho59: No ale w razem, oprócz Matysiakowej, to raczej nikt nie wyrywa się do miziania się z pisem. A tych dwóch, to wywalone, idą w ślinę na pełnej i to nawet ze Stanoskim. A jak dobrze im się gadało z panem Krzysiem, albo takim Kitą spuszczającym się nad Le Pen, a nawet innymi historycznymi już postaciami... O panie, konfiarze to dosłownie walili kuca w komentarzach jacy to dwaj, wspaniali lewacy
  • Odpowiedz
@wyscrollowany: odcinek z Bosaczkiem był jednym z ostatnich, który oglądałem i Krzysiu ich przegadał swoimi głupotami, może uwierzyli że już są wielcy, a tam niecałe 40k na YT, czyli spoko ale dalej są niszowym kanałem.
  • Odpowiedz
@wyscrollowany: mi tam się podoba, że jakoś się jakiekolwiek lewicowe głosy przebijają do mainstreamu nawet jak to jest u stanowskiego, nie wina DLR że żaden libkowy program nie ma nawet tak prawicowych lewaków jak Dymek czy Giełzak)
  • Odpowiedz
@ShadyTalezz: No ale co to za lewicowy głos, który polega na jechaniu po Hołowni u Stanoskiego? Konfiarstwo spuści się nad tym w komentarzach i tyle z tego przebicia się do mainstreamu. Wolałbym, żeby we dwóch spróbowali zmieniać zabetonowaną woke lewicę, niż iść na łatwiznę i w zamian za trochę atencji robić za dobrych lewaków na prawicy.
  • Odpowiedz
@Idaho59: Też bym chciał, ale w Polsce, nawet w średnim okresie byłoby to zabójcze dla lewicy. Ten obszar na dobre obsikał już pis. Z czysto koniunkturalnych powodów, a nie przekonań, ale fakt pozostaje faktem. Chociaż wywalenie z polityki takich obłudnych ryjów jak Biedroń brzmi kusząco.
  • Odpowiedz
@Idaho59: i głosowałbyś na taką lewicę?

@wyscrollowany myślę że takie materiały pokazują ludziom że chłop dobrze jest przygotowany do tematów i nie jest jakimś uśmiechniętym libkiem a to daje podłoże do tego, żeby konfiarze w ogóle chcieli go słuchać, widać po materiale o zusie że trzeba sobie przygotować grunt najpierw
  • Odpowiedz