Wpis z mikrobloga

@bandera: czy ta woda będzie ciepła? Ja mam deskę bidetową, myje dupkę (jest tesz funkcja dla żonki) suszy ciepłym powietrzem, ma podgrzewaną deskę, lampę UV i oczywiście temperatury można regulować w dużym zakresie.
  • Odpowiedz
@bandera: no ja kupowałem za 5 000 :) ale powiem tak, uważam to za dobry zakup, ciepła woda, wciąga pierdy wentylatorem, regulowana moc strumienia jak i ustawienie no i mały, ale fajny gadżet podświetlenie w kiblu w nocy nie trzeba światła zapalać :)
  • Odpowiedz
@DiMaria: do tego przydaje się jak musisz wody nalać do jakiegoś wiadra/konewki albo przepłukać coś nad kiblem żeby syfonów nie zapchać ;-)
  • Odpowiedz
@bandera: Z oczkami mam takie doświadczenie z zagranicy że mają niskie ciśnienie i to bardziej polewa t---k wodą ale myć musisz ręką, do tego musisz się ustawić odpowiednio co też jest uciążliwe. W bidetcie ciśnienie masz wysokie, manewrujesz sobie nią jak chcesz i w ogóle nie masz kontaktu ręką ze stolcem, ogólnie rozwiązanie kilka razy lepsze. Chyba że w oczku sobie ustalisz wysokie ciśnienie, to wtedy ma to sens. Poza
  • Odpowiedz
@bandera zdecydowanie polecam bidette/słuchawkę obok toalety, dobrze działa możesz sobie ustawić kąt, siłę i temperaturę wody, kosztuje niewiele , łatwo wymienić jak coś i w dodatku fajne do nalewania do wiadra
  • Odpowiedz