Wpis z mikrobloga

#p0lka #logikarozowychpaskow #rozowepaski #s--s #divyzwykopem #ciekawostki #bekazlewactwa #kryminalne #polska #pytaniedoeksperta #kiciochpyta

Życie każdego człowieka jest wartością najwyższą, nie ważne kto kim jest, gdzie pracuje, czy jest tak jak w omawianym przypadku prostytutką, przykładną matką, zakonnicą, niezależną panią businesswoman. Każde zabójstwo drugiego człowieka to zbrodnia, która wymaga potępienia i surowej kary dla zabójcy.

Tym samym nie rozumiem powodu tego protestu, organizowanego przez kobiety. Czym zabójstwo prostytutki wyróżnia się na tle innych zabójstw? Wczoraj kraj obiegła straszna informacja, że w Białym Dunajcu ojciec zabił syna, podcinając mu gardło, natomiast kilka dni temu w Gdańsku Oliwie, szaleniec zabił przypadkową kobietę, również podcinając jej gardło. Nikt tutaj protestów nie organizuje.

Moim zdaniem lepsze byłoby uświadamianie kobiet, że prostytuowanie się wiąże się z ryzykiem spotkania się z potencjalnym szaleńcem, zwyrodnialcem albo gangsterem, którzy nie mają skrupułów by kogoś zabić.
Kopytnik_1 - #p0lka #logikarozowychpaskow #rozowepaski #s--s #divyzwykopem #ciekawost...

źródło: temp_file5423721354685363083

Pobierz
  • 112
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kopytnik_1
Ja nie uważam życia za największą wartość. To jest jakiś mit stworzony przez… no właśnie, nie wiem kogo. Bo żerują na nim zarówno lewacy jak i kościół/prawacy.

Życie gwałciciela i mordercy nie jest wiele dla mnie warte. Osobiście uważam, że takie jednostki powinny być eliminowane ze społeczeństwa (kara śmierci).

Jak żeruje na tym kościół/prawacy? Musisz żyć bo musisz żyć (taka pętla bezsensowna). Jednocześnie tak naprawdę życie mają w
  • Odpowiedz
xd Stanowski jako autorytet xdd


@emasele: Absolutnie nigdzie nie napisałem, że jest to autorytet po prostu posłużyłem się jego przykład w sytuacji gdzie przynajmniej w moim odczuciu miało to sens. Inną kwestią jest to, że on akurat może być autorytetem dla wielu ludzi a to, że wyśmiewasz nic nie zmieni.
  • Odpowiedz
@Zdzichu_alkoholik: Masz trochę racji. "Pracą" na czarno/jako p---------a mogę nazwać pracę w znaczeniu takim, jak "pracą w ogródku" nazwę sadzenie roślinek u siebie na działce. I za to być może też mogę dostanę wynagrodzenie na lody od mamy/babci/żony.
A praca ta wchodzi w definicję tego, co napisał @Yenn_z-Wyspy7Slonc

Praca wg kodeksu pracy jest działaniem człowieka o charakterze fizycznym lub intelektualnym, stanowiącym źródło zaspokajania ludzkich potrzeb, które dąży do osiągnięcia pewnego celu materialnego lub niematerialnego w ramach pracy zespołowej.


jednak na poziomie fundamentalnym czuje się jakąś sprzeczność, żeby porównywać to do pracy na umowie, nawet, jeśli robiłbym to codziennie i dostawał za
  • Odpowiedz
Moim zdaniem lepsze byłoby uświadamianie kobiet, że prostytuowanie się wiąże się z ryzykiem spotkania się z potencjalnym szaleńcem


@Kopytnik_1: i temu właśnie takie protesty służą. Zastanowi sie taka julka drugi raz czy warto dać d--y temu dziwnemu typowi
  • Odpowiedz
@baal80 no to może wypadało by to uregulować prawnie? Bo praca to jest i to najstarsza na świecie xD

Normalna umowa o pracę i badania okresowe a nie jakieś gangi które nierzadko do tej prostytucji zmuszają pod szantażem jakimś fikcyjnym długiem. Ile dziewczyn ze wschodu zwerbowano do pozornie zwykłej pracy która na miejscu okazała się burdelem.
  • Odpowiedz
@Kopytnik_1: bo dla nich to bohaterka, kazda by chciala zarabiac popuszczajac szpary, ale nie maja do tego warunkow (sa brzydkie, grube) albo boja sie ostracyzmu otoczenia
  • Odpowiedz
  • 0
@KingaM Pani Kingo, proponuję przeczytać mój post jeszcze raz, dokładnie i powoli, ponieważ ewidentnie ma Pani problem ze zrozumieniem prostego tekstu i jego interpretacją.
  • Odpowiedz
Szkoda jej, nie dość że mało div na rynku to jeszcze je eliminują. Cenniejsza społecznie praca takiej prostytutki niż połowy pasożytów urzędasów za komputerkiem. Dla wielu samotnych mężczyzn kontakt z tą "k---ą" "szmatą" "dziwką" jak ją nazywacie to jedyna możliwość i nie zawsze nawet chodzi o ten cały s--s. Nie każdemu wyszło w życiu ale normiki tego nie zrozumieją.
  • Odpowiedz
to plucie w twarz osobom pracującym.


@baal80: czyli tak samo należy pluć w twarz stolarzowi który po godzinach robi komuś altanę żeby utrzymać rodzinę?
  • Odpowiedz