Wpis z mikrobloga

Mirki po 2,5 roku pracy w januszeksie składam wypowiedzenie. Boje się zmian ale dostałam lepszą ofertę w dużej firmie. Chcą nawet poczekać na mnie ten miesiąc wypowiedzenia. (ʘʘ)
Dajcie parę plusów na odwagę ()
#pracbaza #januszex #januszebiznesu
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Lisowa: Tylko niech nowa firma wyśle ci oficjalny list intencyjny, gdzie będzie napisane że zatrudniają cię od tego i tego dnia na takim stanowisku i za taką kasę.
  • Odpowiedz
babka w prost powiedziała że są na mnie zdecydowani i czeka na mój telefon. Mam jej dzisiaj dać znać.


@Lisowa: na przyszłość bezpieczniej jest najpierw podpisać list intencyjny czy nawet już umowę, a potem skadać wypowiedzenie. Niemniej powodzonka w nowej pracy
  • Odpowiedz
Chcą nawet poczekać na mnie ten miesiąc wypowiedzenia. (ʘʘ)


@Lisowa: jprd gdzie wy się chowacie, to jest jest takiś ukłon w twoją stronę, tylko normalna sprawa.

Widzę, że spora część narodu dalej myśli, że jak ktoś cię zatrudnia to jakby ci robił przysługę, Otóż nic bardziej mylnego, to zwykła transakcja, jedna strona daje czas, swoją pracę, usługi a druga daje pieniądze.
  • Odpowiedz
@Lisowa: zmieniaj, zmieniaj! I mowie serio - jak wszystko robisz albo robisz normę za 3 osoby to nikt Cię nie doceni. Zmieniaj i myśl tylko i wyłącznie o sobie, januszex o Tobie nie pomyśli.
  • Odpowiedz
@Lisowa Gratulacje i powodzenia.
Co do listu intencyjnego, to on nie ma żadnej wartości prawnej, a podpisanie umowy w nowej firmie na okres próbny z przyszłą datą rozpoczęcia też niewiele daje. Gdyby chcieli zrezygnować, to mogą to zrobić w każdej chwili (Ty też) i tyle.
  • Odpowiedz
@Lisowa: Powodzenia! Też zmieniam od września i zaczynam w nowej firmie. Podpisz chociaż umowę przedwstępną/ list intencyjny, gdzie będą Twoje dane, stanowisko itd., zanim złożysz wypowiedzenie w obecnej pracy.
  • Odpowiedz