Wpis z mikrobloga

Mirki po 2,5 roku pracy w januszeksie składam wypowiedzenie. Boje się zmian ale dostałam lepszą ofertę w dużej firmie. Chcą nawet poczekać na mnie ten miesiąc wypowiedzenia. (ʘʘ)
Dajcie parę plusów na odwagę ()
#pracbaza #januszex #januszebiznesu
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 3
@JoeGlodomor to główna obawa, ale z tego co mówiło na ten dział szukają 5 osób a na razie ja jestem 3 wybrana. + Ma dla mnie do wyboru drugie stanowisko, będę mogła wybrać co wolę
  • Odpowiedz
via Android
  • 191
@JoeGlodomor rzecz w tym że mam doświadczenie, babka w prost powiedziała że są na mnie zdecydowani i czeka na mój telefon. Mam jej dzisiaj dać znać.
  • Odpowiedz
  • 37
@Lisowa: masz ‚tydzień’ do końca miesiąca. Idz do firmy która Cię chce, podpisz z nimi umowę od października i mając już umowę śmiało składaj wypowiedzenie w starej.

Większość ludzi boi się zmian, ale to one nas często pchają do przodu i pozwalają się rozwijać.

Pamiętaj że na końcu tego wszystkiego dla Ciebie musisz liczyć się ty, twój komfort i przede wszystkim kwoty na koncie.
  • Odpowiedz
@Lisowa: idz co zlego sie moze stac ... ja 4 lata temu poszedlem do firmy ktora ostatnio zaslynela z ostrych jak siekiera spotkan i co ... nie mialem ani chwili zdziwienia dla sytuacji ;p co wiecej wspolczulem sprawcy ...
  • Odpowiedz
@Lisowa: Poproś ich o promese zatrudnienia - będziesz mieć pewność że Cię chcą i możesz śmiało składać wypowiedzenie, nie zostaniesz na lodzie
  • Odpowiedz
@Lisowa: Dokładnie, posłuchaj co V3sp pisze. Wypowiedzenie na UoP obowiązuje Cię cały miesiąc, więc jak złożysz dziś to i tak będziesz robić cały wrzesień. Załatw sobie podpisanie umowy w nowej pracy przed końcem sierpnia i dopiero wtedy złóż wypo u szefa
  • Odpowiedz