Wpis z mikrobloga

#remontujzwykopem

Mam balkon około 3x1m2 z gołym prlowskim betonem. Chciałbym na podłodze położyć deskę tarasową kompozytową z Castoramy. I mam kilka pytań:
1. Czym to najlepiej ciąć? Z narzędzi posiadam tylko szlifierkę. Czy polecicie odpowiednie do tego tarcze? Jest to taki metraż, że raczej nie warto inwestować w jakieś specjalistyczne piły.
2. Jeśli kupuje deskę GoodHome to czy spinki i listwy montażowe muszą być tego samego producenta? Na allegro widziałem coś taniej...
3. Jak wykończyć obrzeża przy ścianie? Teraz są brzydkie kafelki, których bym się pozbył...

Dzięki za porady! Z wami to już prawie całe mieszkanie wykończyłem.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Smarek37: Dziękuję, i będzie to wyglądało elegancko czy jak "kto to panu tak spie...."? Czytałem wczoraj kilka artykułów i wskazywano w nich tarczę do cięcia kompozytów lub Carbide Multi Wheel...

I czy wiesz może, czy trzeba brać spinki te z Castoramy czy można kupić w internecie.
  • Odpowiedz
@SkromnyChlopak: co do spinek ci nie podpowiem bo ja się tymi tarasami z kompozytów nie zajmuję. W zeszłym tygodniu ciąłem tą piłą deski kompozytowe te z castoramy na 5 centymetrowe kawałki jako podkładki do wieszaków pod rynny i wychodziło elegancko.
  • Odpowiedz