Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Widzę, że na goworku jest ostatnio wylew negatywnych opinii na EY GDS (nie EY Poland). Co tam się dzieje? Pracowałem tam, odszedłem ok roku temu. Byłem w dziale DET (głównie programiści BE i FE) i było raczej spoko. Dodaje z anonimowych jakby ktoś chciał anonimowo odpowiedzieć a nie ze swojego konta. #korposwiat #pracbaza #big4



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim Każda firma na GoWork jest mieszana z błotem, im większa i dłużej działająca tym bardziej. Przyglądam się od lat komentarzom nt innej firmy w której pracuję i większość negatywnych komentarzy pochodzi od zwykłych frustratow, im będzie źle w każdej firmie bo się nie nadają do pracy z ludźmi. Pisze tam też jeden zwyrol i psychopata, niebezpieczny dla otoczenia. Opinie negatywne w sposób merytoryczny też się zdarzają ale rzadko.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: kiedys gowork sprawdzalem po kazdym wypowiedzeniu które rzuciłem zeby sprawdzić czy sie pokrywaja odczucia innych z moimi. Powiem szczerze ze 90% opinii na gowork jest legit. Najlepsze sa opinie gdy ktos pisze dokladnie o który dział chodziło bo czesto korpo maja np księgowość w trzech lokalizacjach w PL. Im dokładniej opisane stanowisko tym bardziej legit opinia
  • Odpowiedz