Wpis z mikrobloga

@Beekeeper #!$%@? za przeproszeniem. Nie po to tyram jak wół na te polityczne #!$%@? i maski z dziećmi, żebym jeszcze musiał diety trzymać xd Każdy niech je co mu smakuje, co wam po tym długim życiu? Lepiej żyć 75 lat i mieć siłę niż 90 i ostatnie 10 lat turlać się na wózku albo zdychać w łóżku XD
  • Odpowiedz
@halucyna: Jeżeli można zamówić jakiś posiłek to ja poproszę Schabowego z Ziemniaków oraz Frytki z kurczaka.

Albo frytki z kurczaka, Schgnitzel z Boczniaków oraz Kartofeln Salad. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
nie wiem na ile jest przetworzone to mięso i jaki ma skład, zatem się nie wypowiem. Idąc dalej, wywalam chleb i dodaje awokado.


@Beekeeper: uee, jak to się nie wypowiesz? A jeszcze niedawno w kwestii opa tak jednoznacznie się wypowiadałeś.

Bez chlebka to się nie najesz.
  • Odpowiedz
ja na Twoim miejscu to już bym trumnę wybierała ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Dorciqch: nie no, jeszcze trochę englishów w życiu zamierzam zjeść. ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@GajuPrzegryw: ale mnie to nie obchodzi jak ty żyjesz i co jesz, czy jak wychowujesz swoje dzieci. To jest Twoja sprawa. Napisałem to dla kilku osób, które może się nad tym problemem zastanowią i wyjdzie im to na zdrowie. Jeżeli ktoś pisze o diecie, to zwykle skazany jest na porażkę. Nie ma czegoś takiego jak "jestem na diecie" - to musi być styl życia, a zdrowe jedzenie jest smaczne, tylko
  • Odpowiedz
@GajuPrzegryw: tak, niektóre rzeczy z pozoru banalne, są zbyt skomplikowane dla niektórych. Dlatego właśnie nie rozumiesz o czym piszę. Mógłbym napisać, to nie jest twoja wina, ale nie będzie to prawdą.
  • Odpowiedz
@Beekeeper @jegertilbake
jak chcecie to żryjcie samą trawę bo jest "zdrowa". Powodzenia w życiu które jest pozbawione wszelkiego smaku i przyjemności bo przecież to jest niezdrowe.

Żyjcie i 1000 lat w takim smutnym świecie gdzie omijacie wszelkie niezdrowe rzeczy bo mogą zwiększyć ryzyko raka o 21,37%. Tylko dajcie innym ludziom spokój, bo zesraliście się o głupiego kotleta jak by ten kotlet groził waszym matkom.
  • Odpowiedz
@qwenti: napisalem juz wyzej ze w sklepie masz zwykle tloczony na zimno i on ma 110 stopni max.

Ja uzywam masla klarowanego, oleje szybko traca swoje właściwości a trzymane w lodowce jak np oliwa zastygaja i nie mozna ich latwp uzyc. Do Airfryera daje olej z awokado jak pryskam tylko a na patelnie maslo klarowane bo ma wysoki punkt dymienia i nie zmienia smaku potrawy jak np smalec
  • Odpowiedz
Na moje pytanie, ile marynowanych warzyw trzeba jeść, żeby zachorować, też nie odpowiedział ()


@choochoomotherfucker: bo to taki typowy głupio-mądry człowiek, który musi swoje wtrącić będąc przy tym święcie przekonanym, że ma jakąś wiedzę, ale przyciśnięty do płota albo odwraca kota ogonem, albo taktycznie #!$%@?.
  • Odpowiedz