Wpis z mikrobloga

Ale ja jestem brzydki... Znowu sobie to uświadomiłem patrząc na zdjęcie. Najgorsze jest to, że wszystko co mogłem poprawić bez wydawania dużej ilości pieniędzy już zrobiłem. Nie mam szans na wejście w związek, wliczając w to autyzm. Muszę się z tym pogodzić
#przegryw
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@basicname0: czasem sobie myślę że wyglądam ok, jak wyfrauduje niższe czoło i resztę światłem... potem wyłączam odbicie lustrzane i zdaje sobie sprawę że każda część mojej twarzy jest krzywa... a o nie wyfraudowanych to wolę nawet nie wspominać, bo za każdym razem się załamuje jak na to patrzę
  • Odpowiedz
@basicname0: bo do lustra mózg jest najbardziej przyzwyczajony, każdemu się wydaje, że w lustrze wygląda lepiej.... po części to tylko prawda, bo to bardziej szczegółowy widok i dokładniejszy niż zdjęcie...

ciałem się nie przejmuje aż tak, gdybym miał trochę węższe biodra, budowę inną niż skinny fat i normalną skórę...
  • Odpowiedz
@basicname0: u mnie c-----y wygląd i socjofobia, nawet jakby jakimś cudem kobieta sama do mnie podbiła to bym myślał tylko o tym by jak najszybciej zakończyć konwersację. Over
  • Odpowiedz