Wpis z mikrobloga

Polecacie jakieś słuchawki do jazdy na rowerze?
Sprawdzałem dokanałowe i tanie Redmi i drogie Google Buds pro w obu przy większej predkości ledwo co słychać.

Jakich słuchawek używacie w trakcie jazdy?

#szosa #rower #pytaniedoeksperta
  • 92
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop
  • 1
Dzięki za propozycje i porady żeby już zarezerwować miejsce na cmentarzu.

Zaryzykuje i będę dalej słuchał podcastów w trakcie.
Troche przesady w tym odcinaniem dzwięku, jeśli nie odpala się głośności na max to słychać wszystkie ważne sygnały z otoczenia.
  • Odpowiedz
@urwe: Jabra Active, ja mam model 4 - najwygodniejsze jakie miałem w życiu, bardzo spoko jakość dzwięku, cena też rozsądna. Do jakiegokolwiek sportu - polecam fest. Jedyna wada jak dla mnie to to, że nie ma regulacji głośności na samej słuchawce, ale do przeżycia. No i wygłuszenie jest topka + możesz je wyłączyć
  • Odpowiedz
Jakich słuchawek używacie w trakcie jazdy?


@urwe: myślę że dobrze sprawiłyby się soundcore x10 pro, ze względu na ANC, które powinno wycinać szum podczas jazdy. Do tego można w nich włączyć tryb ambient, czyli ANC + normalnie słyszysz wszystko co na zewnątrz.
  • Odpowiedz
@urwe: ja kupiłem Budsy 2 od samsunga i dwójtryb (wyciszenie tła i podkręcenie) działają FENOMENALNIE. Plus bardzo szybko ładują się w pudełku i trzymają tak do 5h jakoś.
  • Odpowiedz
nie chcę Cie martwić, ale słuchawki nie muszą odcinać Ci 100% dźwięku - może tak muzyka lecieć, by bez problemu czy to dzwonek, czy trabniecie usłyszeć


@Draakul: Nie martwi mnie to wcale, nie przejmuj się. Jakikolwiek dodatkowy dźwięk w uszach utrudnia usłyszenie reszty. Pewnie, że można jechać w słuchawkach, gdzie dobrze słyszysz otoczenie, a dźwięk ze słuchawek ledwo się przebija, ale czy taki jest cel jeżdżących w słuchawkach?
  • Odpowiedz