Wpis z mikrobloga

Polecacie jakieś słuchawki do jazdy na rowerze?
Sprawdzałem dokanałowe i tanie Redmi i drogie Google Buds pro w obu przy większej predkości ledwo co słychać.

Jakich słuchawek używacie w trakcie jazdy?

#szosa #rower #pytaniedoeksperta
  • 92
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ryzyko wypadku poruszając sie pieszo jest niewiele mniejsze niż ryzyko wypadku na rowerze.


@Hasz5g: Co za bzdura, będąc na chodniku jesteś w miejscu przeznaczonym praktycznie tylko dla pieszych. Jadąc jako rowerzysta ulicą dzielisz pas z innymi, często szybszymi i cięższymi uczestnikami ruchu. Jak niby wyizolowany pas (chodnik), ma mieć taki sam poziom bezpieczeństwa jak współdzielony (ulica)?
  • Odpowiedz
Do jedzenia na rowerze wystarcza oczy, a jak oczy Ci nie wystarczają to może masz coś z oczami?


@Hasz5g: Chłop taguje #szosa więc piszę o jeźdżeniu na szosie a nie na rowerze.
Jeżdziłeś na szosie po drogach publicznych między samochodami? Przecież tam podstawa to słyszeć kiedy nadjeżdża samochód, chyba że wymienisz słuch na Varię która będzie wyłapywać nadjeżdżające samochody.

Jak zaskoczy Cię kiedyś i minie jakiś rozpędzony TIR
  • Odpowiedz
pewnie przeciwnicy zapomnieli, że osoby głuche także kierują np. samochodam


@sargento: Osoby bez jednej kończyny też kierują samochodami, ale to nie powód by amputować sobie nogę XD
  • Odpowiedz
@urwe: AirPods Pro ale najlepiej 1 generacji. Mam Gen 2 i bardziej słychać szum wiatru.

A co do samych słuchawek, w trybie transparentnym zapewniają bezpieczeństwo, a jednocześnie dobrą jakość / głośność muzyki.

No i imho airpodsy może nie mają noise cancellingu najlepszego, ale tryb transparentny to istne złoto, lokalizowanie kierunku dzwieku jest tak naturalne, że często o nich zapominam, raz nawet poszedłem pod prysznic, bo zapomniałem że je nosze :)
  • Odpowiedz
Słuchawki na rowerze niebezpieczne, tego jeszcze nie grali xD Radio w samochodzie też jest zakazane bo nic nie słychać? Osoby niesłyszące nie mogą jeździć na rowerze? I to piękne tłumaczenie w stylu; „TIR CIĘ WYPRZEDZI NA ODLEGŁOŚĆ KARTKI PAPIERU JAK NIC NIE SŁYSZYSZ!!!1111” bo przecież jakbym go słyszał to coś to zmienia ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na rowerze, przy spotkaniu z tirem. Do tego jakieś farmazony o tym,
  • Odpowiedz