Wpis z mikrobloga

#cuckold #przegryw #p0lkadetected #p0lka #zwiazki #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow

kolejny dzien w cuckoldstanie

o 6:47 budzi mnie telefon od znajomego - pyta czy mam czas podjechać lawetą po jego auto bo padła maszyna i trzeba to ściągnąć do mechanika, przeraziłem się i zaschło mi w gardle bo z dwa miesiące temu kupił wreszcie jakiś cywilizowany pojazd, pojazd który dla niego osobiście sprawdzałem i zarekomendowałem (BMW X6 G06)

geneza:
facet chyba przez 9 lat jeździł starym punto (chyba 2004 rok) w gazie, bo 'zamienił się' z różową jak się poznali (ona jeździła jego mondeo z 2010r.), teraz wreszcie kupił beeme żeby wygodnie i bezpiecznie dojeżdżać 70km do pracy

fakty:
po przyjeździe na miejsce okazało się, że to wcale nie beema którą sobie kupił aby wygodnie i bezpiecznie dojeżdżać do pracy zdechła, to było stare punto które miało iść na złom po kupnie bmw

po kupnie beemy wspólnie z marysią ustalili (XDDDD), że mondeo już jej się znudziło i trzeba sprzedać, no a ona przecież nie będzie jeździć starym punto na pazury i do makdonalda z koleżaneczkami, więc gość z--------a tym zdechlunem dalej do roboty 140km dziennie a ona robi beemą pewnie z 30km i rysuje ją po parkingach z koleżaneczkami, logiczne nie?

nic dziwnego, że polki mają takie wymagania i wolą twardego mokebe który im jebnie jak się nie będą słuchać, skoro faceci to takie straszne p---y
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Damntrain: Tez kiedyś byłem na tyle głupi ze dawałem ex jeździć swoim a sam starym doginałem (tłumaczyłem sobie to jej bezpieczeństwem). Szkoda ze żaden wykop nie podszedł wtedy i mi w twarz nie napluł
  • Odpowiedz
@MattCobosco: No właśnie i tu mi coś nie zagrało. W mondeo może UPG poszło a Punto nie do z-------a to sprzedali mondeo. Boże jak ja się cieszę, że mojej kobicie wystarcza auto które ma a jak mówię że może coś kupimy zamiast tego (wspólnie, bez cuckowego sponsorowania jej przeze mnie) to nie chce bo przecież to jeździ i w miarę wygląda. Jakbym jej powiedział, że dobra to ja Ci kupię
  • Odpowiedz
  • 4
@MattCobosco: a skąd mam wiedzieć, może dlatego że punto jest na marysię, albo kolor jej się podobał
a druga sprawa, że punto to jedynie złomiarze by kupili, za mondeo pewnie jeszcze kilkanaście tysięcy wyrwali do budżetu, to będzie na pazury
  • Odpowiedz
@Damntrain: Zarzutka prawie siadła, ale z tym x6 to przesadziłeś. Ten wóz ma tak niekorzystny stosunek szkaradności do ceny, że nie ma opcji by w grupie dwóch facetów ktoś nie zapytał przed zakupem „co my o----------y”.
No chyba, że zakup też skonsultowany z kobietą kolegi.
  • Odpowiedz
@crespo: I tu wchodzi coś takiego jak gusta kolego. Mi się np. podoba. Tak samo jak ludzie często narzekają na coraz większy grill w betach a mi się to wsm podoba
  • Odpowiedz