Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Widziałem dziś na ulicy swoja pierwszą dziewczynę sprzed lat. Pierwszy raz od kilkunastu lat. Wizualnie praktycznie się nie zmieniła, zwykle starzenie. Wzięło mnie na nostalgię.
Ja, 35-letni facet, żonaty, zastanawiam się co by było gdybyśmy się nie rozstali lata temu, w atmosferze żalu, zdrady, rewanżu.Czy moje życie było by szczęśliwsze, łatwiejsze, bardziej dostatnie, czy miał bym już dzieci.
Rozsądek wrzeszczy: w żadnym razie. To byłby związek dwójki niedojrzałych, nie radzących sobie z emocjami ludzi, nieszczęśliwych ze sobą, prawdopodobnie zakończony niechybnie rozstaniem. Prawdopodobnie po raz kolejny pamięć wymazała te gorsze chwile, a utrzymuje to, co dobre.
Ale gdzieś w środku nadal jest tęsknota za tym co było, za przeżywaniem po raz pierwszy wielu doświadczeń. Tą ekscytacja, która już się nie powtórzy. Za cechami swojej dawnej miłości, których nie znajduje w swojej małżonce.
#zwiazki #sex #przegryw #nostalgia



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @DrGreen_2:
Chyba nie. Wydaje mi się że oboje jesteśmy szczęśliwi, poza jednym aspektem: sex.
Żona nie pociąga mnie tak jakbym tego chciał, a co się z tym wiąże kwestia sexu kuleje w naszym związku, przekłada się to na nasze relacje, na starania o dziecko.

  • Odpowiedz
Widziałem dziś na ulicy swoja pierwszą dziewczynę sprzed lat. Pierwszy raz od kilkunastu lat. Wizualnie praktycznie się nie zmieniła, zwykle starzenie. Wzięło mnie na nostalgię.


@mirko_anonim: Co prawda jestem trochę młodszy, ale też tak czasami mam. Widzisz sobie na przykład dziewczynę teraz (to już kobietę) która dała ci kosza lata temu która widzi ciebie, że jedziesz samochodem i czasami widać taką tęsknotę w ich oczach do starych czasów podobnie jak
  • Odpowiedz