Wpis z mikrobloga

#dentysta #osemki #zebymadrosci
Dzis mialem usuwana dolna osemke, czy musze przeplukac dzis dziure tym plynem Eludril czy moge poczekac do jutra, rano? Boje sie, ze wyplukam sobie ten skrzep a w nocy nie ma zadnego dentysty. Jak wizualnie rozroznic normalny skrzep od suchego zebodolu?
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Dorydy: Nie płucz, tylko powoli napełnij usta, poczekaj i potem powoli spuść ten płyn bez przechylania głowy za bardzo.
Tak, uświnisz się tym totalnie. Trudno.
  • Odpowiedz
@Dorydy: mam wyrwane wszystkie cztery (łatwe, 30 sekund roboty), nic nie robiłem, nie płukałem niczym, dwie godziny od wizyty tylko nic nie jadłem, nie piłem i cztery razy bez żadnych komplikacji. Wiadomo każdy organizm jest inny i nie u każdego będzie to tak samo wyglądało.
  • Odpowiedz