Wpis z mikrobloga

Sam mam PS5, głównie dla jednego exa, ale tak czy siak wybrałbym tę konsolę - dualsensy są po prostu cudowne, bardzo przyjemnie mi się na nich gra, szczególnie jak gra wspiera haptyczny feedback - sam ps plus wychodzi chyba na równi z xboxowym? Mogę się mylić, ale są za to ciekawe gierki - teraz wiedźmin 3, fnaf: security breach, ogrywam ghost of tsushima oraz ff vii ^^
  • Odpowiedz
  • 0
@Syskiev: tak jak napisałem z konkretnych gier to gta vi oraz fifa i może jakieś gry fps. Czyli która konsola ma "wygodniejszego" pada ? Ogólnie byłaby to moja pierwsza konsola, nigdy nie miałem ps ani xbox'a. Chociaż powiem Ci, że przez noc trochę myślałem i może poczekać na ps5 pro ? Bo i tak mogę się wstrzymać z zakupem, z uwagi na gta vi.
  • Odpowiedz
@Adameks51: Który jest wygodniejszy? Idź do sklepu albo znajomych i weź do ręki, dla mnie ten z PS5 mimo fajnych bajerów jest niewygodny i wolę masywnego pada z Xboxa.

może poczekać na ps5 pro

I tak bym zrobił jak nie masz parcia na zakup teraz. Jak stwierdzisz, że nie jest warta ceny to i tak jej pojawienie sie powinno spowodować obniżenie cen zwykłej wersji i pojawienie się tańszych używek od
  • Odpowiedz
  • 0
@Syskiev: no to wstrzymam się, bo na pewno będzie o ileś tam % skok wydajności w porównaniu do ps5. A co do cen, tyle ile będzie nowa kosztować to tyle zapłacę, raczej używki nie wchodzą w grę. A cena ps5 pro nie będzie chyba aż tak wysoka w porównaniu do zwykłego ps [mam na myśli przyrost ceny np. dwukrotnie albo i więcej]? Aktualnie u mnie ps5 nówka ze sklepu tylko,
  • Odpowiedz