Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Co się stało z współczesnymi mężczyznami? Dawniej normalne było żeby starać się o kobiete, pokazać się z najlepszej strony, kokietować i cały proces może i był mozolny ale po kawałku docierało się do serca kobiety. Często nawet gdy od początku nie była zainteresowana to trzeba było pokazać na przekór i jeszcze bardziej się postarać ale ludzie się jakoś dobierali i łączyli w pary. Nie było nic dziwnego żeby mieć kobiete to trzeba się namęczyć czasem i miesiącami. A teraz? Jeden z drugim chciałby mieć od razu bez żadnego wysiłku. Stąd jest frustracja, że albo jest przystojny - będzie miał ot tak, albo jest brzydki - nie może mieć ot tak. A gdzie cały proces w tym wszystkim? Gdzie cała otoczka, magia, budowanie relacji, podrywanie? Wszystko chcielibyście mieć podane na tacy bez żadnego wysiłku i nie tędy droga panowie.

#niebieskiepaski #rozowepaski #przegryw #takaprawda #przemyslenia #podrywajzwykopem #zwiazki #relacje #milosc #tfwnogf #tinder #blackpill #redpill #zycie



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Co się stało z współczesnymi mężczyznami? Daw...

źródło: 15693528847125

Pobierz
  • 72
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Co się stało z współczesnymi mężczyznami? Dawniej normalne było żeby starać się o kobiete, pokazać się z najlepszej strony, kokietować i cały proces może i był mozolny ale po kawałku docierało się do serca kobiety.


@mirko_anonim: To proste, kobiety dziś nie mają serca więc nie ma do czego docierać a dotrzeć do czego innego jest bardzo łatwo więc to nie ma żadnej wartości i nie ma o co się starać.
  • Odpowiedz
Teraz zabija się męskość już od czasów przedszkola. Chłopcu nie wolno [...] lubić męskich rzeczy typu walka. [...] Nie wolno dać w ryj stalkerowi. [...] Nie wolno nikogo urazić. MASZ BYĆ GRZECZNY.


no i zajebiście

@czz17:
  • Odpowiedz
Nie było nic dziwnego żeby mieć kobiete to trzeba się namęczyć czasem i miesiącami.


@mirko_anonim: nie, nie trzeba było. Szedłeś na potańcówę w kościelnej świetlicy i po roku byłeś po ślubie z młodą dziewicą. Ić w p------c.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim Słaby bait ale odpowiem: Po prostu większości kobietom odp..... ło. Dlatego mężczyźni powiedzieli dość.

Ile można słuchać jojczenia, oczekiwań, to źle, tamto źle. Szantaże i fochy. Jestem księżniczka, więc mnie trzeba zdobyć - to se siedź w zamkniętej wieży do konca życia.

Ciągle deprecjonujecie i pogardzacie mężczyznami (większość z Was)
  • Odpowiedz
Wszystko chcielibyście mieć podane na tacy bez żadnego wysiłku i nie tędy droga panowie


@mirko_anonim: ale to dotyczy nie tylko związków, ale wszystkich aspektów życia i to nie problem mężczyzn, ale i dotyczy to kobiet tak samo. Niech oglądają więcej filmików po 3 sekundy.
  • Odpowiedz
@Linnior88: ja kwiatów nie kupuję, bo wiele czytałem opinii że kobiety nie lubią kwiatów i na randce nie chcą ich ciągle trzymać w ręce. Kupiłbym tylko takiej co by mi powiedziała, że kocha kwiaty.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim

Często nawet gdy od początku nie była zainteresowana to trzeba było pokazać na przekór i jeszcze bardziej się postarać ale ludzie się jakoś dobierali i łączyli w pary. Nie było nic dziwnego żeby mieć kobiete to trzeba się namęczyć czasem i miesiącami.


mój stary był właśnie takim natrętem, matka go nie chciała ale w końcu uległa i teraz się kłócą prawie codziennie od 20 lat
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Stąd, że kobieta przestała być towarem do zdobycia, a równorzędną partnerką w relacji. Przecież to jest to o co kobiety walczyły w ramach emancypacji, zrównanie płci. Kobiet już się nie zdobywa, bo nie mężczyźni nie traktują ich przedmiotowo.
  • Odpowiedz
A jak jaśniepani wymyśli sobie że chce gówniaka to masz w ogóle prz/j----e.


@mirko_anonim: a później na wykopie lament, bo Polki nie rodzą dzieci, niż demograficzny i giniemy, a tajemnica poliszynela jest, że to mężczyźni nie chcą mieć potomstwa
  • Odpowiedz