Wpis z mikrobloga

mirasy, niżej napisałem swój trening i przykładowo co jadłem dzisiaj. jeśli macie ochotę i czas, podzielcie się opinią czy coś zmienić w treningu, czy to co zjadłem daje radę i ogólne odczucia na temat tego co przeczytaliście. dzięki z góry.
dodaje odnośniki do zdjęć maszyn, z których korzystam, bo nie wiem jak je nazwać aby było wiadomo o czym mówię.

wzrost: 178cm, waga: 80kg

poniedziałek

ławka - 3x5
ławka z hantlami - 3x12
hammer - 3x12
motylek - 3x12
dipy - 3x12
prostowanie ramion na wyciągu - 3x12

środa

zgięcia ramion z hantlem - 3x12
młotki - 3x12
zgięcia ramion ze sztangą łamaną - 3x8
podciągnięcia podchwytem - 3x5

piątek

podciągnięcia nachwytem - 3x10
wiosłowanie sztangą nachwytem - 3x12
wzniosy hantlami bokiem - 3x12
pompki - 3x15
sciąganie z góry - 3x12

ponadto mam zamiar po treningu robić 1km na bieżni 6km/h wraz ze wzniosem 6. czasem zdarzy mi się wyjść na rower to zazwyczaj robię około 30km w 1h30min.


przykładowo co jadam (dzisiaj)
9:00 serek wiejski, placek tortilli
10:00 placek tortilli z serkiem śmietankowym, 3 plastrami polędwicy drobiowej, rukola; 1 rafaello
12:00 pierś kurczaka w sosie sojowym, pół woreczka ryżu
12:30 30g białka, 5g kreatyny, 200ml mleka 3,2%
20:00 250g twarogu chudego, śmietana, szczypiorek, placek trotilli

zazwyczaj około 15 jem drugi obiad, ale dzisiaj nie było okazji

#mikrokoksy #silownia #jedzenie #trening
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@masiej: plan to typowy bro-split (jeszcze bardziej bro przez fakt braku nóg). Takie coś nie ma prawa być dobrym planem. Zamień to na jakiegoś gotowca w stylu fbw albo push pull legs, bo szkoda prądu...
Dieta jak dieta, zależy jaki masz cel, chociaż na oko wydaje się, że masy to Ty tym nie zrobisz. Chyba, że chcesz robić redukcję, bo jesteś ulany.
  • Odpowiedz
@masiej plan c-----y. Brak nóg, nieproporcjonalnie dużo na klatkę, nieproporcjonalnie mało na plecy. Weź jakieś fbw

Dieta c-----a. Ani redukcji ani masy na tym nie zrobisz. Rozpisz sobie makro jakie chcesz w ciągu dnia wykorzystywać i dobijaj różnymi produktami, chyba że zamierzasz przez najbliższe 3 miesiące jeść kurczaka tylko w sosie sojowym, bez podmieniania sosów.
Dodaj warzyw i owoców, zwiększ ilość białka, bo masz go jakieś śladowe ilości.
Posiłki rozłóż nieco
  • Odpowiedz
@Odbuta chłop je na obiad 50 g ryżu (pół woreczka) i 200 g kurczaka?

Coś mi się nie spina. Prędzej bym obstawiał 100 g kurczaka i jakis symbolivzny obiad, a najbardziej prawdopodobna jest wersja, że całość jest nie zważona.
  • Odpowiedz