Aktywne Wpisy

PanMlecz +66

ZygmuntJedyny +16
Jako że niedziela to przypominam, że rosół TYLKO z ziemniakami. #gotujzwykopem #beskidy
źródło: 1000020277
PobierzSkopiuj link
Skopiuj link

źródło: 1000020277
PobierzRegulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
#nieruchomosci #kredyt2procent #kredythipoteczny #kredyt0procent #nastart
@PogromcaPISu: zawsze jest jakaś część mieszkań czy domów w obrocie. 2 mln
@PogromcaPISu brakuje mieszkań w pożądanych lokalizacjach. W Wałbrzychu mieszkań nie brakuje, ale we Wrocławiu już tak. Te 2 miliony to przesada raczej, ale każdy to powtarza.
Nie wydaje mi się żeby to była chora sytuacja :) Od pokoleń to tak wygląda :) Gdybys mógł mieć mieszkanie pracując 5 lat to też byś nie był w stanie nic kupić bo Ci bogatsi od ciebie by mieli po 20-40 mieszkań a tobie by nic nie zostało.
@pamareum: xD
@PogromcaPISu: no nie. Jakby mieszkań było za dużo i kosztowały by 4 letnią pensję minimalną to identycznie byłoby z mieszkaniami.