Wpis z mikrobloga

@Pokojowa: od 2 wojny światowej się na to szykujemy. Wcześniej „wojna którą nas najprawdopodobniej czeka” miała być z zachodem, obecnie przygotowujemy się na konflikt z Rosją/Bialorusia i wojny hybrydowe. To właśnie ćwiczymy na Defence 24 czy STDE24.
Nic nowego ani niepokojącego.
  • Odpowiedz
@Pokojowa: ale w sensie że wysoki oficer mówi o przygotowaniu do wojny?


@dominowiak: ale, że wykopek pominął najważniejszy fragment wypowiedzi, żeby odwrócić kota ogonem? No chyba od tego on jest na wykopie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Pokojowa zdradze wam sekret - jak przyjdą do trzeba powiedzieć że od zawsze się ich wspierało w internecie przeciwko eurokołchozowi i wtedy zamiast strzelać to będą zostawiać bimber i tuszonke ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
  • Odpowiedz
@Pokojowa:

Ja nie wiem gdzie wy ludzie żyjecie. Pod jakimś kamieniem? Radzę nie słuchać polskich mediów, bo dla nich wydarzeniem jest kolejny konflikt PO<->PiS lub życie prostytutek w Warszawie.

Polecam nie słuchać polskich mediów. Naucz się angielskiego i czerp informację z wielu źródeł. Ja słucham brytyjskich, amerykańskich, niemieckich (DW ma kanały po angielsku na YT), arabskich (Al -Jazeera - żeby mieć jakiekolwiek odniesienie jak widzi świat bliski wschód. Wiem że
  • Odpowiedz
zdradze wam sekret - jak przyjdą do trzeba powiedzieć że od zawsze się ich wspierało w internecie przeciwko eurokołchozowi i wtedy zamiast strzelać to będą zostawiać bimber i tuszonke


@kamil-tumuletz: ta, szybciej zostaniesz uznany za "zbędne zagrożenie" (chociażby za bycie dorosłym mężczyzną) i zgodnie z ruską tradycją "czyszczenia" skończysz w dole z wapnem z przestrzeloną czaszką. W zabawy z bimberkiem i tuszonką mogą się bawić niedołężne staruszki.
Ewentualnie skoro jesteś
  • Odpowiedz