Wpis z mikrobloga

Dzisiaj mają pokazać gameplay z Civilization 7. Ciekawe ile wątków LGBT i inkluzywności się pojawi, pewnie większość władców to będą baby albo transy, władcami europejskich średniowiecznych krajów będą murzynki, a poza tym oczywiście globalne ocieplenie i pewnie jakieś polityki inkluzywności we współczesności xD

#gry #civilization #civilization5 #civilization6
cybher2 - Dzisiaj mają pokazać gameplay z Civilization 7. Ciekawe ile wątków LGBT i i...

źródło: civ7showcase

Pobierz
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@cybher2: to jakie uniwerki polecasz? Te z rasiji?
Bo japońskie, indyjskie, chińskie, niemieckie, francuskie, angielskie jakoś też mówią o globalnym ociepleniu. Jest to stanowisko około globalne.

I im bardziej kraje wysokorozwinięte będą miały to w dupie tym więcej mudżynów z africa to s-------i bo u siebie będą mieli warunki nie do życia.

A i w sumie o c--j ci chodzi z nową
  • Odpowiedz
  • 0
Jeszcze k---a nic nie pokazali ale się zesrałeś. I liczę na to, że grecy będą mieli trait orgie, a rzymianie dostaną trait orgie+ czyli dodadzą do nich kobiet.


@orgin246: obecnie prawie wszystkie zachodnie gry AAA są lewackie, więc się nie łudzę, że nowa civka też taka nie będzie. Poza tym już 6 była mocno lewicowa. A smutny jestem, bo obecnie cała popkultura jest zlewaczała i nie ma żadnego wyboru. Masz
  • Odpowiedz
@cybher2: Za przeproszeniem ale walczysz z chochołem.
Korporacje mają w p-----e lgbt i ich problemy tylko je monetyzują.
Elon to jest jeden z większych cymbałów z kasą co nie raz udowadnia. Chociażby na twitterze, którego kupił i r---------a i jest to głównie teraz strona dla botów i p---o. Nawet uwagi społeczności integrowano zanim jeszcze Musk go kupił. Wielki myśliciel i filantrop u----ł stanowy program szybkich kolei w Kalifornii bo jego firma miała to budować. I jak w Chinach szybka kolej się rozrasta z roku na rok, to Musk dalej c---a zrobił i zrobi w tej kwestii.

I nie wiem gdzie masz to wielkie lewactwo, które niszczy porządek. Bo jeszcze zadam pytanie jaki porządek?
Porządek w stanach?
  • Odpowiedz
Cywilizacja to najbardziej przehajpowana gra.
Dosłownie z wydania na nowe wydanie jest to samo. Zmienia się tylko numerek przy tytule, cena i ceny DLC.
  • Odpowiedz
  • 0
Korporacje mają w p-----e lgbt i ich problemy tylko je monetyzują.


@orgin246: tak zalebiście monetyzują, że Disney notuje rekordowe straty.

Nie kojarzę gier zniszczonych przez lewactwo.


@orgin246: Wg mnie wszystkie gry mają wciskaną propagandę lewactwa. Wszędzie muszą być wciskane "silne" i brzydkie kobiety, kolorowi, geje itp. choćby Battlefield 5, Hogwart's Legacy, The Last of Us 2, nowe Assassin's Creedy i można by mnożyć.
  • Odpowiedz
żeby doić kasę na ludziach (..) samochodów elektrycznych itp.

Mam nadzieje, że Elon Musk kupi jakieś duże studio


@cybher2: ej Mati xD

poza tym masz przecież konserwatywne, prawicowe portale jak albicla, masz ruskiego youtuba, masz VK, masz najlepsze na świecie uczelnie Rydzyka. czemu się pchasz na siłę na lewackie?
  • Odpowiedz
  • 2
poza tym masz przecież konserwatywne, prawicowe portale jak albicla, masz ruskiego youtuba, masz VK, masz najlepsze na świecie uczelnie Rydzyka. czemu się pchasz na siłę na lewackie?


@assninja: bo jeszcze tak przed 2015 rokiem Youtube nie był lewacki, ale potem propaganda ruszyła z przytupem i zepsuli wszystkie media i portale, o filmach i grach nie wspominając. Obecnie nie ma żadnego wyboru. Albo oglądasz filmy i grasz w lewackie gry, albo
  • Odpowiedz
@cybher2: ależ masz wybór, po prostu prawicowe, konserwatywne treści to g---o którego nawet prawica nie chce oglądać więc zamiast tego mają ból dupska że te fajne rzeczy są lewicowe xD
  • Odpowiedz
Dosłownie z wydania na nowe wydanie jest to samo. Zmienia się tylko numerek przy tytule, cena i ceny DLC.


@Protectorx: No i widać, że nie grałeś bo mechaniki zmieniają się diametralnie. Przy 1-3 jeszcze może bym był skłonny polemizować ale IV to inna para kaloszy. Między IV a V jest jeszcze większa przepaść.
@cybher2

obecnie prawie wszystkie zachodnie gry
  • Odpowiedz
@cybher2: No disney dostaje po dupie nie dlatego, że potężny gej się nie sprzedaje. Głównie dlatego, że między innymi MCU poszło się j---ć, a budżety na te filmy są ogromne, a zwroty już niekoniecznie. I problemy disneya trwają już kilka lat.
Taka Ikea regularnie monetyzuje, gdzie może różne rzeczy w tym LGBT i jakoś na tym nie traci ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co do BF5 bo jestem weteranem serii od BF2 to problem z BF5 nie leżał w tym, że była baba z protezą chociaż wyglądało to c-----o. Tylko z tym, że w-----i większość zasobów w zrobienie mapy pod j----e battle royale. Przecież jak wypuścili dodatek na pacyfiku to była to top gra i dalej się w to zajebiście gra.
W Hogwarta nie grałem ale J.K. Rowling jak pisała książki to była LEWAKIEM. Świat poszedł do przodu, jej poglądy niezbyt i obecnie jest PRAWAKIEM. Co jest komiczne XD
The last of us 2 jest prima sort. Baba jest umięśniona ale gdzie problem? Baby też tak mogą wyglądać, a w post apokaliptycznym świecie napakowana i silna baba ma większy sens niż księżniczka Peach z Mario. No i tak, były tam osoby LGBT bo sama Ellie wychodzi na to, że jest lesbijką. Czy miało to wpływ na całość? No nie zauważyłem
  • Odpowiedz
@cybher2: Jednostka: Gej milicja.
-Zadaje niewielkie obrażenia jednostce przeciwnika.
-Zaatakowana jednostka przeciwnika ucieka o 10 pół bez zatrzymania (nie może usiąść na dupę).
  • Odpowiedz
Dosłownie z wydania na nowe wydanie jest to samo. Zmienia się tylko numerek przy tytule, cena i ceny DLC.


@Protectorx: Powiedz mi, że nie grałeś w żadną grę z serii bez mówienia, że nie grałeś w żadną grę z serii...
  • Odpowiedz