Wpis z mikrobloga

- Ja to zrobie, zobaczycie.
- Ale co mireczku?
- Już tłumaczę.
Stworzę fejkowe konto na Tinderze z brzydkim murzynem, który będzie:
- brzydki,
- będzie miał ok. 170 cm wzrostu,
- miał krzywe zęby,
- zakola,
- będzie chudy i który nigdy nic nie ćwiczył,
- będzie średnio ubrany na zdjęciach. Średnio tj. niby oryginalne rzeczy będzie miał, ale c-----o dopasowane albo o rozmiar za duże,
- będzie MURZYNEM,
- będzie rozmawiał tylko łamanym angielskim,
- przyjechał na erasmusa.

Teza: p0lki rozchylają swoje nogi nawet przed brzydkim, niskim, zaniedbanym kolesiem, tylko dlatego, że koleś jest MURZYNEM.
Idę o zakład, ze będę miał mnóstwo lajków i wiadomości od ładnych i zadbanych dziewczyn (nie grubych, ale one też pewnie będą lajkować xD)

#tinder #rozowepaski
zlotywkret - - Ja to zrobie, zobaczycie.
- Ale co mireczku? 
- Już tłumaczę._
Stworzę...

źródło: comment_7dIL5uGy9NpRH8qOwAK7lLw0NmXy0afu

Pobierz
  • 281
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@skar: bo kilka takich znajdzie i jak zwykle na podstawie tych kilku będziecie klaskać jajami, że wszystkie chcą się r----ć z czarnymi, a oni dowiedzą się o tym i się ich tu namnoży
  • Odpowiedz
  • 1
@ang-xvoi to przez takie urwiska Polska jest nazywana burdelem Europy, nie przez wykopków, zatem jesli nie podoba Ci się, że nazywają Cię p0lka przez te urwiska to zamiast mieć pretensje do tych co to piętnują może sama zacznij stosować ostracyzm, a mienuciszaj krytykuje, którzy w dłuższej perspektywie robią bardzo dobra robotę.
  • Odpowiedz
@Mirek_Cebula: wrzuciłem screena na grupe fb tinder i baby się zesrały w komentarzach, poszło dużo pocisków po mnie bo nie ogarniają że wrzuciłem screena z wypoka, trochę "facetów" też się obsrało. Wyniki tego eventu mogą być niesamowite
  • Odpowiedz
@skar: wasz ostracyzm wcale nie spowoduje tego że ludzie przestaną być rozwiąźli bo część rozwiązła byla zawsze, tylko że pod kołderką. Ten wasz ostracyzm spowoduje tylko to, że laski będą robić to po kryjomu i was okłamywać co do liczby partnerów. Przegrywy zachowują się jak pies ogrodnika. Ten temat ich nie dotyczy bo nigdy nie będą mieć kobiety, ale będą krytykować z zazdrości bo sami nie potrafią znaleźć partnera do
  • Odpowiedz