Wpis z mikrobloga

Samorządy miejskie powinny dokręcić śrubę psiarzom w postaci większych podatków, te marne 150 zł rocznie (które płaci pewnie 1/4 posiadaczy) nie są w stanie zniwelować kosztów sprzątania i naprawy zniszczeń jakie wyrządzają te czteronogie, jakby tu nie patrzeć szkodniki w mieście. Ulice obsrane, śmietniki wypełnione workami z gównem, bramy, płoty i znaki drogowe skorodowane od szczochów, a na osiedlach wydaje się, że do mieszkania czy domu psa dają w gratisie z kredytem hipotecznym.

#psy #takaprawda #patologiazmiasta
Iskaryota - Samorządy miejskie powinny dokręcić śrubę psiarzom w postaci większych po...

źródło: IMG_1567

Pobierz
  • 216
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Iskaryota: W krakowie jest taka piękna kamienica, i zawsze mi smutno jak była nówka elewacja i już jest obszczana X razy bo #!$%@? moczem od zwierząt (tam chyba całe osiedle psy wyprowadza) aż mi szkoda tych ludzi co tam mieszkają.

Mój znaojmy ma psa w krk, i sam mówi że jest problem z tym że ludzie nie wychowują zwierząt, albo trzymają wielkie psy w małych mieszkaniach, przykład? Wrocławska ulica, tam
  • Odpowiedz
@ciemnienie: Bo o zieleń trzeba dbać i ją pielęgnować a nie posadzić i liczyć na to, że samo urośnie. Nikt na osiedlach tak naprawdę o zieleń nie dba, przytna cos tam RAZ DO ROKU i myśla, że to pielęgnacja. Pies szcza, kot szcza, gołąb sra, kret sra, pijak sra i szcza. To normalne. Nienormalne jest to, że tą zielenią NIKT sie nie zajmuje. Więc nie jęcz, bo to nie problem
  • Odpowiedz
@ciemnienie: Jak dbać? Trzeba wynająć ludzi do tego a to kosztuje. To po pierwsze. A my przecież chcemy mieć TANIO, bo polak-bylejak MUSI mieć tanio. No to masz tanio i obszczane. Druga sprawa jest taka, że nikt o tym tak naprawdę nie myśli. Bo nie ma takiego nawyku, że przestrzeń wspólna powinna być zadbana. W domu każdy dobrze dba a na podwórku wspólnym to tak bylejak. Ale pocieszę cię: w
  • Odpowiedz
@radek-kedar: mocz w dużych stężeniach zniszczyć każdy, nawet wypielęgnowany trawnik. Pozwól się odlewać warszawskim psom na murawę na Narodowym to zobaczysz jak zżółknie.

Co z latarniami i elewacjami zalewanymi psim szczochem?
  • Odpowiedz
@TaSQ: to na co idą te moje ogromne podatki? po wejściu w drugi próg podatkowy, dostaję mniej niż 40 % tego co płaci pracodawaca.

Nie liczę ile podatków zostawiam w zakupach itp. Opieka nad psem też kosztuje. Pewnie będziesz zaskoczony, ale też płacę podatki za to! Jedzenie dla psa ? podatki! Worki na jego kupy? Podatki!
  • Odpowiedz
@Iskaryota: Niemcy mają więcej psów a im jakoś znaki drogowe nie korodują. To nie psy sa problemem tylko nasze niedbalstwo. U nas znakiem raz postawionym nie interesuje się "pies z kulawą nogą" a w Niemczech znaki drogowe są myte! Kurła, słyszysz chamie, myte!


@radek-kedar Niemców jest ponad 2x więcej, a psów tylko o 2.6 miliona więcej. 43% gospodarstw domowych z psami vs 21%. Co tu porównywać. W miejscach z
  • Odpowiedz
co chodzi z tym psami? xD

W sensie czemu to nagle stał się największy wróg publiczny wykopków zaraz obok murzynów i samotnych matek?


@Kiedys_Mialem_Fejm: bo konfiarze chcieli jeść pse mięso i im zła unia zabrania XD
  • Odpowiedz
Podobno dorośli właściciele sprzątają po psach, ale ich dzieci już niekoniecznie -


@miloszy: wbrew pozorom więcej jest głupich dorosłych niż głupich dzieci.
  • Odpowiedz
Odwiedziny u znajomych z psami? Uszkodzone ubrania, bo pchlarz na wszystko wskakuje, gryzie, ślini się, próbuje zgarnąć żarcie ze stołu. Wyjście do toalety wymaga planowania, żeby mieć jak najmniej kontaktu z obcym, niebezpiecznym zwierzęciem


@camelinthejungle: przykro mi to mówić, ale masz ciulowych znajomych, nie wina pchlarza
  • Odpowiedz
@Gluptaki po prostu nie potrafią ogarnąć psa i zarządzać nim, przez co to pies jest samcem alfa w stadzie. Jak u większości właścicieli psów. Bo większość ludzi się do tego nie nadaje, a treningi nie są w stanie zastąpić naturalnych cech.
  • Odpowiedz
Mam fajny pomysł, sprytny taki. Podnieśmy wszystkim podatki. Rozejrzyj się po okolicy. Wszędzie śmieci, pety, budynki pomazane sprayem. #!$%@? śmieci w lesie, cale centra miast obszczane i osrane. W zimę palą wszystkim, co mają pod ręką, w lato wszędzie śmierdzące grille o grające disco polo. Śmieci wywalone wszędzie, tylko nie do osiedlowych kontenerów. Śmieci nieposortowane.

Skoro podatek za psa 150 jest za niski, bo szczekanie, to na ludzką zarazę powinien być z
  • Odpowiedz