Wpis z mikrobloga

@dan-kamynski wiesz jaki byłby płacz i lament xd ? Prośby by ktoś im to ogarnął że usunął bo nie mogą pracować :) . Bardziej bolesny cios byłby dla ich wabików że nie mogą używać telefonu itd bo nie wyjdzie z tego relacja :). Ale fajnie by było zrobić coś bardziej ała ... Przelać im kasę z zrzutek czy kont fundacji na jakiś dom dziecka :) w końcu by było sprawiedliwie
  • Odpowiedz