Wpis z mikrobloga

Było już?
Naprzeciwko ambasady USA w Warszawie trwa onucowa pikieta stacjonarna przeciwko wojnie. Jak zawsze zapomnieli pójść pod kacapską ambasadę. A któż to wydarzenie prowadzi? Otóż Sławomir Zakrzewski biorący udział chyba we wszystkich spędach, pikietach, manifestacjach i innych wydarzeniach w Polsce będących po myśli ruskich.

W tym - dostępnym bez logowania rzeczony Sławomir opowiada swoje kocopoły. Towarzyszy mu (xD) osobnik w koszulce "Zadrużny Krąg - Dywizja Słowiańska" czyli wprost prokacapskiego bagienka w Polsce - ten już miał wjazd ABW o 6 rano jak sami mówią ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://www.facebook.com/mateusz.jarosiewicz.9/videos/1221406632553780/
#ukraina #rosja #wojna #onuce #kooniaszowatapropaganda #usa #izrael
wshk - Było już?
Naprzeciwko ambasady USA w Warszawie trwa onucowa pikieta stacjonarn...

źródło: onuca329

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ostatnio zrobił sobie wycieczkę do Chin. Oczywiście za kasę ze zrzutki


@wshk: mało to u nas fanów tych wszystkich totalitaryzmów chwalących jaki tam porządek, dobrobyt, ludzie szczęśliwi?
Chętnie parę dyszek rzucą żeby "ich człowiek" tam pojechał i relacjonował im że ich urojenia są prawdziwe.
A te reżimy to chętnie w to idą.
Mało to filmów z Korei Płn. i zachwyty że czysto, korków nie ma, ludzie ładnie ubrani i policjantka
  • Odpowiedz
@M4rcinS: to g---o musiało ci się gdzieś przewinąć, ja widziałem ale jakoś nie skojarzyłem


@wshk: Tych wariatów jest takie bogactwo, że nawet jak słyszałem, to trudno mi ich skojarzyć.
  • Odpowiedz
@buont: przecież oni nie są przeciw wojnie, tylko przeciw samoobronie ofiary. Przy czym chodzą dumnie z flagą i hasłami kraju który tę wojnę napastniczą prowadzi. To jest wiec PROwojenny, tylko w starym sowieckim zwyczaju nazywają rzeczy odwrotnie
  • Odpowiedz
@wshk: jak ich dłużej posłuchać i głębiej tam pogrzebać, to się odkrywa, że ich łączy nienawiść do Amerykanów. Więc dlatego stoją za ruskimi w tej wojnie, pod ich ambasadę nie pójdą.
  • Odpowiedz
@wshk: Swietne zestawienie, dziekuje za posta, Trzeba przypominac o tym ze działania ruskich mogą przybierać forme pokojowych protestów grając na polaryzacje. Jednym z ciekawszych ruchów tego typu był: "Ruch na rzecz dobrobytu i pokoju" (o zgrozo nawet w wyborach chcieli startowac)
  • Odpowiedz
  • 4
Moim zdaniem powinno się ich potraktować tak, jak Rosja traktuje u siebie osoby nastawione przeciwko wojnie.
  • Odpowiedz
@Galad
Oni nie chcieli, ale startowali! Słuchałem wywiadu z ich szefem, wspaniały człowiek, jak dziennikarz pytał jak coś zrealizować swoje postulaty to mu odpowiadał "niech sobie pan policzy" xD
Co jakiś czas robię sobie przegląd szurskich kanałów i mam wrażenie, że oni to robią głównie dla atencji i pieniędzy, no może tymi typami z piekiety, bo to przecież świetny biznes- siedzisz w piwnicy, kręcisz filmik o tym, że za <bieżący problem>
  • Odpowiedz
@wshk: Przypominam, że rosjanie (celowo z małej bo na szacunek trzeba sobie zasłużyć) a raczej kacapska propaganda do dziś twierdzą, że Polacy to zdrajcy którzy są pod Amerykańską okupacją XD
  • Odpowiedz