Wpis z mikrobloga

Po 6 latach #!$%@?łem gdzieś kartę wejścia do biura, trudno zdarza się, będę musiał zapłacić za duplikat. Zgłosiłem wszystko gdzie trzeba, naliczyli mi 150zł (XD), a dzisiaj rano wołają mnie do HR, że mam podpisać kwit, że dopóki nie wydadzą mi nowej karty to biorę odpowiedzialność, za sprzęt w biurze, bo ktoś z ulicy może moją kartę znaleźć, wejść i coś ukraść. Powiedziałem, że nie ma #!$%@?, że to podpiszę, mogą mi dezaktywować kartę bo i tak robię zdalnie i przyjadę do biura jak nowa będzie gotowa. Usłyszałem, że nie ma takiej opcji, bo każdy aktywny pracownik musi mieć aktywną kartę w systemie. Finalnie kwitu nie podpisałem i nie wiem w sumie co tera xD #praca #pracbaza #zalesie #kolchoz
  • 92
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BrakWolnegoLoginu xD te karty kosztują 1-2zl , zakodowanie to jakieś 3 minuty, z czego 2 na zalogowanie się do apki np Roger xD


@frotto_chustka: są systemy, które mają karty z certyfikatami które wgrywa producent to wtedy potrafią sobie policzyć kilkadziesiąt złotych za tak kartę którą sami kupują za grosze a bez certyfikatu nie zadziała z ich systemem.
  • Odpowiedz
że dopóki nie wydadzą mi nowej karty to biorę odpowiedzialność, za sprzęt w biurze, bo ktoś z ulicy może moją kartę znaleźć, wejść i coś ukraść.


@BrakWolnegoLoginu: Podpisujesz rano a wieczorem, oooooo Panie taki był włam, że nawet farbę ze ścian zdrapali, nic nie zostało. Ale to Pana wina proszę faktura płatna do końca tygodnia na 3 mln złoty bo tam prezes miał też kluczyki do merola i jego też
  • Odpowiedz
@BrakWolnegoLoginu źle to rozegrałeś. Trzeba bylo powiedziec, ze ja uszkodziles, a nie zgubiles. Idz teraz do HR powiedz, ze karte znalazles, ale jest niesprawna bo pies w polowie zjadl, a druga polowe wyrzuciles :)
  • Odpowiedz
@BrakWolnegoLoginu: Niezła firma. Jak u nas ktoś zgubił - wpadało info, od ręki kartę blokowaliśmy i miałeś gotowy duplikat w 10 minut do odbioru na helpdesku. Zero kosztów, zero problemów, zero stresu dla pracownika.
  • Odpowiedz
to musi byc bait XD
robi sie fotke, minute pozniej karta wydrukowana z imieniem nazwiskiem i zdjeciem. koszt 1zl.
no chyba ze zwykla biala tylko zakodowana, bez druku - to grosze, nawet nie zlotowka.
gubisz, zglaszasz, dezaktywuja jednym kliknieciem, mozesz od razu isc do budynku obok po nowa. gdzie ty chlopie pracujesz XD
i jeszcze ten papier ze bierzesz odpowiedzialnosc jak cos zginie XD ja #!$%@?
  • Odpowiedz
POlsce


@tenji: może to ja jestem przewrażliwiony, ale zazwyczaj ludzie tak piszą, jak sprawa dotyczy rządow PO. Jeśli moje przypuszczenia są słuszne co do Twoich intencji w sposobie napisania tego wyrazu, to powiedz mi, co ma PO do Januszerki w korpo?
  • Odpowiedz
@BrakWolnegoLoginu: Przestań gadać z jakąś babą z HR co się gówno zna na bezpieczeństwie i znajdź kto odpowiada u was na bezpieczeństwo budynku, szybko wytłumaczy Mariolce by nie #!$%@?ła głupot
  • Odpowiedz
@Majkel2008: wata cukrowa kosztuje 5-10 zł, gdzie koszt produktów wynosi z maks 10 gr.
Super logikę prezentujesz, sam za swoją pracę dostajesz kasę, a inni mają robić za darmo i ponosić konsekwencje Twojego gapiostwa.
Jeszcze raz napiszę, bo pewnie i tak nie zrozumiales: nawet gdyby karta surowa kosztowała 0zl, to koszt jej odtworzenia zawiera koszt pracy ludzi, którzy muszą podjąć działanie. 150 zł to w tym wypadku może być mniej
  • Odpowiedz