Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Ten #tinder to jakaś szatańska aplikacja. Co z tego że mam pary skoro
- żadna nie napisze 1
- jak ja napisze (cokolwiek) to nie odpisują
- jak ja napisze (cokolwiek), to odpisują i potem rozmowa się urywa i cisza/usunięta

Cokolwiek bym nie napisał to zawsze nic z tego nie wynika xD co one kolekcjonują pary czy co?

#przegryw



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fajny z ciebie facet, ale nie czuje tego


@ekul: taka odpowiedź to jest jedna z lepszych rzeczy jaka cię może spotkać po randce, bo przynajmniej wiesz że się jej nie podobasz no i tyle... a nie jakiś ghostowanie, albo inne owijanie w bawełnę dalej pisanie, ale unikanie drugiego spotkania.
  • Odpowiedz
@zulugulubenc2: pewnie, lepsze to niz ghosting, ale finalnie i tak strata czasu, najbardziej bolą kosze od tych dziewczyn, ktore rzeczywiscie gdzies tam sie spodobaly nam, ale taka specyfika randkowania online, na twoje miejsce jest 50 innych
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Po prostu jesteś przeciętny i zbierasz ochłapy po chadach.

Może to po prostu kwestia słabych zdjęć, więc możesz spróbować sesji z fotografem. Lepiej wydać kilka stów na to, niż na jakieś boosty i konta premium.

Jeśli to nie wypali to musisz się pogodzić z tym, że to appka nie dla Ciebie. Zamiast Tindera, możesz próbować poznawać w innych miejscach, jak pozostała większość facetów.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Algorytm też może cię po prostu ukrywać, szczególnie jeśli nie wykupisz drogich pakietów premium. Czasem dostawałem jakieś lajki to nawet nie mogłem odczytać, bo brak premium, a same z siebie te dziewczyny też nie chciały mi się nawinąć. Wszystko jest pomyślane, żebyś jednak zostawił hajs, bez żadnej gwarancji kto jest po drugiej stronie telefonu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz