Wpis z mikrobloga

Szukam produktu, sortuję po cenie, przebijam się przez listę promowanego szajsu. Klikam na najniższą cenę. Zjeżdżam na inne oferty a tam o kilka/kilkanaście zł niższa oferta. Bosko.
Wy tam w tym @allegro dawno nie mieliście wizyty #uokik skoro oficjalnie na pełnej wyjebce wprowadzacie klientów w błąd żeby tylko droższy produkt kupili.

#allegro
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BeginEnd: mam nadzieję że ogarniasz to że na początku są sponsorowane, potem promowane oferty, a potem normalne. Jeśli tak to polecam wyszukiwać w trybie prywatnym bo też kiedyś mi allegro wariowało z sortowaniem po cenie.
  • Odpowiedz
@BeginEnd: i oczywiście trzeba pamiętać żeby za każdym razem wyłączyć te upośledzone "dopasowane".
Co nie zmienia faktu że allegro i tak jest najlepsze pod względem szukania czegokolwiek.
  • Odpowiedz
@BeginEnd: od października tak będą mieć wszyscy
Pytaj tego @allegro_pl ale pewnie nie odpowiedzą, bo na sklepie Play też wciskają kit
A opinni z jedną gwiazdką coraz więcej.

A ja mam świetne porównanie, bo mi tego nie włączyli. Ale mojej mamie
  • Odpowiedz
@BeginEnd w wynikach wyszukiwania zawsze na początku pokazujemy oferty promowane. Obecnie wyniki wyświetlania pokazujemy w widoku produktowym. Gdy znajdziesz produkt, który Cię interesuje, kliknij "porównaj X ofert", następnie ponownie ustaw sortowanie po cenie. Najpierw pokażemy oferty promowane, wszystkie oferty widoczne poniżej będą już uszeregowane po cenie.
  • Odpowiedz
  • 0
@allegro_pl: Zajebiście! Zakładając, że produkty się dobrze wyświetlają, wszyscy dobrze pokategoryzowali swój szmelc i żyjemy w perfekcyjnym świecie, a chińczyki nie wyświetlają jednego produktu na 100 możliwych sposobów.
Coś co kiedyś działało bez obsługowo, teraz trzeba naklikać, znaleść, wyswietlić, wyklikać. Brawo, oby tak dalej!
  • Odpowiedz
@BeginEnd: ja się w-------m na allegro po tym jak w apce wyłączyli możliwość odgrupowania ofert. Gdy ich o to zapytałem to odpisali mi że robią testy na baranach. teraz używam temu i nie mam żadnych problemów by znaleźć to czego szukam i do tego jest duuuzo taniej. No i też jest tam więcej produktow. Jeżeli czegoś nie ma to kupuje je w specjalistycznych sklepach internetowych i jest też taniej niż
  • Odpowiedz