Wpis z mikrobloga

Jadę wczoraj S3 130km/h lewym pasem i wyprzedzam tych z prawego. Za mną pojawiło się BMW o dziwo nie podjechało pod zderzak, zasygnalizowało lewym że chce wyprzedzić. Zjechałem na prawy pas zaraz po skończeniu swojego manewru wyprzedania, a beemiarz podziękował awaryjnymi i pojechał dalej...

Gość chyba nie przeszedł szkolenia dla kierowców BMW.
Zepsuł mi moje uprzedzenie. Chociaż? Wyjątek potwierdza regułę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#samochody #motoryzacja #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Atypical: Tak to własnie zazwyczaj wygląda, a te wszystkie zajeżdżania, mrugania i płakania to biorą się z takich sytuacji jak tutaj (nie pochwalam, filmik poglądowy). Gość wyprzedza jedno auto, może zjechać na prawy puścić szybszego to nie, on nie zjedzie tylko jeszcze wyprzeda 3 innych jadąc wolniej od tego z tyłu i go blokuje. Bardzo często to jest jak jadą ciężarówki, między nimi odstęp 300 metrów ale nie wjedzie pomiędzy
angelofdeath007 - @Atypical: Tak to własnie zazwyczaj wygląda, a te wszystkie zajeżdż...
  • Odpowiedz
@Atypical: to ty jechałeś tym Volvo? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Chociaż nie, ja nie używam kierunkowskazu ani długich do popędzania kogokolwiek. Ale sytuacja bliźniacza, pan zjechał i aż mnie tą uprzejmością zaskoczył, to mu mrugnąłem awaryjkami. Oby jak najwięcej takich sytuacji.
  • Odpowiedz
@Atypical: ogolnie z roku na rok coraz bardziej cywilizowany staje sie u nas ruch drogowy. Jak ktos nie jeździ długo to bedzie krzyczal ze teraz jest dzicz itd. Cos Ty, dzicz byla 10-15 lat temu, teraz polacy naprawde grzecznie jeżdżą
  • Odpowiedz
@Atypical: Wg wykopków taka zmiana pasa jest niebiezpieczna, trzeba było zostać na lewym, jeszcze trochę zwolnić żeby pokazać poganiaczowi że Ci się nigdzie nie spieszy. Po 10 kilometrach w końcu by zagotował, wyprzedził prawym a Ty wtedy szybciutko zrzucasz video z kamerki i masz kolejnego dzbana w BMW w gorących.
  • Odpowiedz