Wpis z mikrobloga

Robię sobie na odwal się(to znaczy tak sobie mowię żeby nie narzucać sobie jakiejś presji, bo na treningu się staram) program triathlete-europe.com, no przynajmniej jeśli chodzi o bieganie, bo tego nie ćwiczyłem prawie, a rower to w sumie nic skomplikowanego.

Ale jestem wy**ny po 4 tygodniach. Nie wiem czy sobie nie zrobić lekkiego roztrenowania ze 3 dni.

Trochę sadła się spaliło, ale do niższego przedziału prawidłowego BMI jeszcze brakuje z 10 kg, jak się człowiek nie ruszał to jakoś to tak nie przeszkadzało, ech.

#triathlon
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@majk_emigrant:
Krótkie, bo nie chciałem przesadzać przez ten 10 kg balast, no a i tak czułem w 4 tygodniu trochę kolano, trochę biodro. Dlatego jeśli chodzi o bieganie nie trzymam się skrupulatnie planu, tylko robię prosty na 5k m z garmina póki co.
  • Odpowiedz