Wpis z mikrobloga

Dobry, szukam smartfona w granicach tak do 1200-1500 zł, ma zastąpić realme 8. Zależy mi na dobrych zdjęciach (przy założonym budżecie, wiadomo że to nie górna półka) i ogólnie "dobrym" użytkowaniu. Model tak z 2023/24 r, w wyjątkowej sytuacji z 2022.

Rozważam takie telefony jak honor 90, nothing phone 2(a), realme 12 pro - a może coś innego? Jakiś oneplus?

Ze względu na reklamy i system odrzucam xiaomi/redmi/poco.

Polecicie któryś z trzech wymienionych? A może jakiś inny?

#telefony #android #smartfon
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rozważam takie telefony jak honor 90, nothing phone 2(a), realme 12 pro - a może coś innego? Jakiś oneplus?


@kalgalath: Zależy ci na zdjęciach i jakimś cudem Pixele pominąłeś? 8a kosztuje do 2000 zł, 7a spokojnie do tych 1500 zł. 8a ma aktualizacje systemowe do 2031.

Ze względu na reklamy i system odrzucam xiaomi/redmi/poco.


A na liście masz realme i Honor, czyli chinole równie dobrze znane z kiepskich nakładek.
  • Odpowiedz
  • 0
@L3gion: Pixele - sporo krąży informacji o problemach "7" z łącznością, z zasięgiem itp - nie wiem na ile faktyczne te problemy, a 7a dodatkowo wydaje mi się, że ma słabą baterie.
Xiaomi miałem, jeszcze za czasów mi 2 i mi 4 - dawało radę, ale później było gorzej a jeszcze później doszły reklamy. Honora nie miałem, patrząc na opinie nie rzuciły mi się w oczy narzekania na nakładkę -
  • Odpowiedz