Wpis z mikrobloga

@norbert108: Sz (Sh) także koślawus jak sam skurvvesen. Na pewno w głowie liczył ile tych kresek ma zrobić :) dziecko rozpozna że to nie cyryliczno-piśmienny to bazgrał.
  • Odpowiedz
@KIaudiuszeq: @s3b4 @awdochin @awdochin @kontrowersje moim zdaniem moocna nadinterpretacja, zwłaszcza jeśli znasz rosyjski/ ukraińśki to tak się pisze literami pisanymi. Tym bardziej, że nawet ujęli znak miękki z mniejszym brzuchem niż b- a co by raczej nie zrobił Polak, na ten moment to szurska teoria, że to Polak- tym bardziej, że jakiś Ukrainiec czy Rosjanin jak najbardziej się trafi. Jaranie się jednym graffiti to jest słabe,
  • Odpowiedz
@djtartini1: praktyk piszacy od nauki w szkole jakimś wzorem pisma nie produkuje nagle dwóch różnie napisanych liter (tu w przypadku B - są inaczej napisane, patrz brzuszek liter). W przypadku Sh jest taki składak że szkoda nawet tłumaczyć, widać ociekająca farbę u podstawy bo zastanawiał się czy dobrze łaczy kreską. Dla piszącego cyrylica ta bukwa to dwa machnięcia ręką, bez zastanowienia. D to już zupełna kompromitacja, podstawa nigdy nie jest
  • Odpowiedz
praktyk piszacy od nauki w szkole jakimś wzorem pisma nie produkuje nagle dwóch różnie napisanych liter (tu w przypadku B - są inaczej napisane, patrz brzuszek liter).


@awdochin: No nie wiem, nie jestem kompletnie przekonany. Moim zdaniem nadinterpretacja, ja tak czasem bazgrzę po polsku- tutaj nie ma jakiegoś ewidentnego szwindlu zwłaszcza w literach drukowanych. Tak realnie to nie można po tym ocenić, więc nie widzę 100% pewności z obu stron.
  • Odpowiedz
@kontrowersje: ale wiecie, że to malował jakiś niedorozwinięty patus pokroju ukraińskiego "PAMIĘTAMY"? Oni nie są tytanami intelektu i pisma... A jeśli już, to polskie bazgroły na murach nie są pisane przez prawdziwych Polaków, bo mają miliony błędów? No proszę Was, ogarnijcie mózgi xD
  • Odpowiedz
na zdj pisze Катя, пойдём гулять?


@polutek: czy po ukraińsku na co dzień stosuje się "ё"? W rosyjskim przecież ta litera używana jest chyba tylko w podstawówce i podręcznikach do nauki języka, ale poza tym używają zwykłe "e" w jej miejsce, prawda?
  • Odpowiedz