Wpis z mikrobloga

  • 28
@Hilalum: Wiem wiem, Ukraińcy nigdy by czegoś takiego nie zrobili. A tak w ogóle to nie wiedzą kto to Bandera i kompletnie nie używają banderowskiej flagi. Na pewno jest to potężna operacja kacapskiego wywiadu w celu dyskredytacji Ukrainy.
  • Odpowiedz
@Hilalum tak napewno komuś by się chciało uczyć ukraińskiego alfabetu żeby nabazgrać takie łajno
A jak jedna młoda ukrianka stojąc na granicy z torebką z wizerunkiem bandery to pewnie też Rosyjska agentka udająca uchodzczynie
Wielu z nich go czci i faktu nie zmienisz , a żeby jeszcze d--y bardziej piekły to wspomnę fakt że bandera jest czczony głównie na zachodzie gdzie się mówi po ukriansku , rusko języczni ukriancy mają go
  • Odpowiedz
  • 18
tak napewno komuś by się chciało uczyć ukraińskiego alfabetu żeby nabazgrać takie łajno


@Linnior88 Rosyjska cyrlica jest niemal taka sama, więc tu wiele nie ma do nauki. A pisanie po murach w czyimś imieniu, to rzecz, którą Rosjanie robią od co najmniej 200 lat i jest to udowodnione (https://kompromitacje.blogspot.com/2019/09/o-niepokojacych-napisach-na-murach.html?m=1). A i jakiś czas była afera z Polakiem, który podobne prowokacje robił w części Ukrainy zamieszkałej przez Węgrów.

Nie wiem, kto
  • Odpowiedz
@BenAli:
I już ukraińska trollownia robi fikołki xD

Tak, to na pewno rosjanie, jeden z tych 100 na całą Polskę robi prowokację, to prawdopodobne.

Wcale nieprawdopodobne, że to jeden ze 100 000 ukraińskich przybłęd w samym Wrocławiu, o którym mówią mała, tfu. ukraina xD
  • Odpowiedz
  • 3
I już ukraińska trollownia robi fikołki xD


@Mentis_capta Nie jestem ukraińską trolownią i można spojrzeć w moją aktywność, ale nie przekonam, jak ktoś się uprze mnie tak zaszufladkować.

Natomiast nie rozumiem, dlaczego Ty i @Linnior88 zakładacie, że musiał to zrobić Rosjanin, a nie ktoś przez Rosjan opłacany. Tym bardziej, że to hasło jest tak ordynarnie prowokacyjne na murze, że trudno mi uwierzyć, że jest inaczej. Być może jest, ale naprawdę - zobaczcie link, zerknijcie do Suworowa - napisy na murach to jest typowe działania rosyjskich służb. Dlatego wolę się nie oburzać zbyt pochopnie, żeby nie mieć poczucia, że kręcą mną
  • Odpowiedz
ruskie onuce nawet nie potrafią porządnie ukraińskich bukw podrobić


@kontrowersje: ale szurska teoria- przecież to jest napisane poprawnie literami pisanymi grażdanką, a nie pismem tzw odręcznym, które w ukraińskim i rosyjskim się dość różni.
  • Odpowiedz
@BenAli:

Natomiast nie rozumiem, dlaczego Ty i @Linnior88 zakładacie, że musiał to zrobić Rosjanin, a nie ktoś przez Rosjan opłacany.


Ja natomiast nie rozumiem dlaczego zakładasz jakieś dywersyjne akcje z angażowaniem agentury do pomazania ściany albo mniejszość rosyjską liczącą w porywach kilkaset
  • Odpowiedz
  • 2
Ja natomiast nie rozumiem dlaczego zakładasz jakieś dywersyjne akcje z angażowaniem agentury do pomazania ściany albo mniejszość rosyjską liczącą w porywach kilkaset osób xD


@Mentis_capta Dlaczego coś w imieniu Rosjan miałaby robić mniejszość rosyjska? Dałem link wyżej, że na Zakarpaciu podpalał Polak powiązany z Rosjanami.

A dlaczego dla mnie jest prawdopodobne, że to Rosjanie? Bo znam wiele przypadków, gdzie takie akcje robili Rosjanie.
Ręki nie dam sobie za to uciąć, ale
  • Odpowiedz
W sensie w nawiązaniu do podpaleń, pobić i innych działań organizowanych przez ruskie służby poprzez pożytecznych idiotów jak np tj kibole legii, to przewija się motyw że zaczynało się od robienia prostych robótek za małe pieniądze, np grafitti szkalujące ukr.

@marian-stefan @Linnior88 Ale eksperci przecież wiedzą i już wydali wyrok bo są stuprocentowo pewni. W całej europie ruskie służby wykorzystują swoje proxy ale tutaj na tej ścianie 100% legit. (
  • Odpowiedz