Wpis z mikrobloga

@depresyjnydziad:
Masz tam nawet jasno napisane:
„… Elon Musk polecił wyłączyć sieć Starlink, by nie dopuścić do ataku dronów na okręty Rosji — podaje CNN…”
Sprawa swego czasu była bardzo medialna o to Wasze dzisiejsze zdziwienie jest zastanawiające ;)
  • Odpowiedz
@wladdan: nie śledziłem tego watku za bardzo.
Artykuł opiera się na słowach pisarza, to według mnie żaden dowód.

Poza tym, z tego co mi się zdaje, tak jak pisze kolega wyżej, starlink nie działał na Krymie i tak.
Ale pewny nie jestem, wiec moge się mylić.
  • Odpowiedz
umiecie czytać? XD teza że Musk wyłączył tam Stralnika została wysnuta na podstawie autora książki o nim bez żadnych dowodów


@Towarzysz_Pawulon: Jeden z polityków poruszył ten temat w USA, myślałem że pilnujesz ich polityke, a tu zonk jak znajde to wrzuce go
  • Odpowiedz
Dalszy rozwój tego jest jeszcze zabawniejszy

Ruchasz se laske w Texasie, kładziesz spać a tu nagle Zełeński do ciebie dzwoni że Pani w szkole kazała na jutro przygotować ostrzał Krymu, a on nie podumał że Stralnik tam nie działa i że Elon musi musi natychmiast złamać sankcje Bidena i go aktywować XDDD

@depresyjnydziad @KIaudiuszeq @wladdan @Grooveer
Towarzysz_Pawulon - Dalszy rozwój tego jest jeszcze zabawniejszy

Ruchasz se laske w ...

źródło: temp_file8270933444759458653

Pobierz
  • Odpowiedz
@wladdan: aha, czyli cała afera bo ktoś mógł coś zrobić a nie zrobił? Xd

Wszyscy mogą zrobić więcej, zwiększyć pomoc finansowa, zwiększyć liczbę rakiet, wysłać swoje wojska. Ty mógłbyś zapisać się do wolontariatu i wspomóc ukraińska ludność, ale to Musk zły.
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Pawulon: znowu problemy z czytaniem? Gdzie mlask napisał że Żełeński do niego się dzwonił?
Ogólnie po całym incydencie USA mlaskowi pogroziły palcem że nędzie ban na zamówienia rządowe i temu pajacowi faja zmiękła.
  • Odpowiedz