Wpis z mikrobloga

Ja nie wiem co trzeba mieć we łbie, żeby gdzieś w miejscu publicznym ( ulica, przystanek autobusowy, sklep, siłownia) podchodzić do całkowicie obcej kobiety, zaczepiać ja i sugerować jej Ci się podoba. Przecież to jest desperacja level 1000....

Za to poziom jej ego również level +1000

#przegrywpo30tce #przegryw #podrywajzwykopem
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak nie jesteś chadem czy oskarkiem przystojnym to prawda, jako przegryw nie ma nawet co myśleć o tym.
Ja raz w szkole jak jeszcze nie skończył chłop edukacji swej to zagadałem raz do jednej dziewczyny co mi się podobała ale się tylko skompromitowałem xDDD #przegryw
  • Odpowiedz
@bulbulator90: problem w tym, że jest wiele chłopów odnoszących tym duże sukcesy i co z tym faktem zrobić? Łatwo tak to skwitować, że p------e, nie robić, chore, desperacja, podbijanie ego laskom i w ogóle żadnych z tego profitów, a same straty. Co jednak gdybyś znał osoby, które w ten sposób poznają fajne dziewczyny. Mózg r-------y, styki przepalone, ale autentycznie niektórzy sobie w tym dobrze radzą i dziewczyny dobrze reagują. W
  • Odpowiedz
@bulbulator90: załóżmy, że z wyjściową mordą i jako taką dynaminą dostaniesz numer od mniej niż połowy, ale co z tego? Podbijanie do losowych osób na mieście bez kontekstu/braku wcześniejszej interakcji nie ma wg mnie sensu chyba że nie masz co robić w życiu i lubisz tracić czas.
  • Odpowiedz
  • 0
@pawel-borecki
Wyjsciowa morda - no raczej u mnie tak przeciętnie
Dynamina - nie istnieje u mnie coś takiego
Ech brakło tak niewiele do sukcesu XD

" Podbijanie do losowych osób na mieście bez kontekstu/braku wcześniejszej interakcji nie ma wg mnie
  • Odpowiedz
Powiem Ci np. na swoim przykładzie z przeszłości. Jadłem obiad w knajpianym ogródku i w pewnym momencie pojawiła się dziewczyna z dwoma typami z roboty żeby zjeść lunch. Przechodząc nawiązała ze mną kontakt wzrokowy, uśmiechnęliśmy się do siebie, a potem stanęła przed lokalem niedaleko mojego stolika oglądając menu. Po 10 sekundach poszedłem odnieść talerz i ją zagadałem. Jeśli ktoś chce "zaprosić" Cię do rozmowy to wyśle Ci sygnały do działania i wg
  • Odpowiedz