Wpis z mikrobloga

@evelilq: ciesz się, że to był szczęśliwy wypadek.

Ja nie wiem jak ludzie mogą się dać r----ć na te ubezpieczenia grupowe. Lepiej niech za te pieniądze obligacje kupują i z tego sobie samemu wziąć odszkodowanie jak coś się stanie.
  • Odpowiedz
@evelilq: prawdopodobnie źle napisałeś wniosek i teraz to oni mają rację.
Trzeba sobie go było zerwać w wyniku poślizgnięcia, potknięcia czy czegoś takiego.
A jak "rozchorowałeś się na nogę", to z odpowiedzi wynika że tego ubezpieczenie NNW nie obejmuje.
  • Odpowiedz
@evelilq: możesz się odwoływać ile chcesz, ale nie masz szans na odszkodowanie. Jak wykażesz przyczynę zewnętrzną?
Kupiłeś NNW a nie ubezpieczenie utraty dochodu. Gdybyś miał ubezpieczenie utraty dochody dostawałbyś kasę za cały okres w którym nie możesz pracować, bez względu na przyczynę. Tam pokrywane są nawet powikłania po grypie, jeśli z ich powodu nie możesz pracować.

pozdrawiam
mój kanał na YT: ubezpieczenia to nudy
  • Odpowiedz
@darek_fraczek: ale ja nie namawiam, ja tylko mówię że jak sobie zerwie mięsień w wyniku wypadku to NNW zadziała. A skoro on się rozchorował na nogę to odpowiedź ma w piśmie.

Często ludzie nie rozumieją że nie tyle są ubezpieczeni od danych skutków, co od danych przyczyn.

Że taka wiedza może być łatwo użyta do wyłudzenia odszkodowania to inna sprawa.
Kwestia sumienia zgłaszającego.
  • Odpowiedz
  • 0
W wniosku napisalem tak jak bylo ze podczas zabawy z dzieckiem i probie klekania poczulem silny bol i okazalo sie ze zerwany miesien. Czyli co,lipa?
  • Odpowiedz