Wpis z mikrobloga

Dobra,teraz to już oficjalnie żyjemy w kryminalnym psychiatryku i jeśli ktoś zaneguje to stwierdzenie po tej https://www.wnp.pl/rynki-zagraniczne/onz-chce-przerwy-w-walkach-w-strefie-gazy-by-zaszczepic-dzieci,864364.html wiadomości to znaczy że jest tylko kretynem ewentualnie trollem bo to co mi przeszło przez głowę podczas czytania tego artykułu jest bardzo ciężkie do uzewnętrznienia
W ciągu pół sekundy wziąłem pod uwagę wszystkie możliwe czynniki i nawet ich tu nie będę wymieniał natomiast przypomniała mi się wiadomość sprzed kilku lat z #niemcy która mówiła że można poprosić o eutanazję ale tylko jeśli jest się szczepionym przeciw #covidoterapiaberecika

#koronawirus #wojna #izrael #palestyna #szczepienia

ps. powtórzę to co już tu pisałem kilka razy :

Musicie zadać sobie to jedno ważne pytanie :
Dlaczego chcą szczepić wszystkich i wszędzie i zawsze?
Verdino - Dobra,teraz to już oficjalnie żyjemy w kryminalnym psychiatryku i jeśli kto...

źródło: 68B1D388-A9BA-49A1-9C08-295A8B332B31

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Verdino: Dlaczego chcą wszystkich szczepić wszędzie? Bo choroby roznoszą się niezależnie od wojen czy granic. A o ile w wojnie między ludźmi, ludzie walczą po obu stronach, więc zawsze ktoś może się nie zgadzać, o tyle w wojnie z chorobami wszyscy ludzie stoją po jednej stronie - przeciwko chorobom. Zadziwiające.
  • Odpowiedz
  • 3
@deletenomads: no i właśnie nie wiem czyś kretyn czy może troll bo ONZ czy WHO nie przeszkadza ludobójstwo od października zeszłego roku
Dzieci zabijane bez kończyn głodzone bez wody itd itp
Nagle się budzą znowu o jakiś katarek K----------ć
I tym bardziej nie można robić żadnych szczepień bo te dzieci nie są w kondycji do ich przyjęcia
NIE RÓB K---Y Z LOGIKI
  • Odpowiedz
@deletenomads: Ukrainy i Rosji też to dotyczy? Czy tam się może panoszyć cholera, krztusiec, odra? O covidzie nie wspomnę, bo przy nich to popierdółka.
Imigrantów na pontonach też nie szczepią.

Jedna myśl to taka, że nie chcą by teren na jaki przyjdą był skażony. Czyli w sumie masz rację, ale chodzi o to że to samolubna akcja Izraela, a nie jakaś dobroduszność. Pokazuje też jakie mają wtyki.

A inna
  • Odpowiedz
@Verdino: Jak będę tak ciągle usuwał to nigdy nie przestanę być zielony.

i nawet ich tu nie będę wymieniał

Dlaczego chcą szczepić wszystkich i wszędzie i zawsze?

ale zamiar jest inny. A pół prawdy są gorsze od kłamstw

Dziękuję za uznanie że trafiłem przynajmniej w pół prawdy. Zatem prowadź nas dalej mistrzu mości enigmo, niech Twe zagadki spędzają nam sen z powiek, chroń nas panie przed zrozumieniem teraz i na
  • Odpowiedz
  • 1
chroń nas panie przed zrozumieniem teraz i na wieki.

@Joe-King: jeśli modlisz się o ignorancję to masz moj zakaz dojrzewania
Daj mnie na czarno i nie pisz więcej do mnie
  • Odpowiedz