Wpis z mikrobloga

  • 667
@mickpl: Czuję, że Paszyk ogłosi zakończenie programu NaStart i jednocześnie ogłosi rozpoczęcie programu NaNoweŻycie, który będzie w zasadzie tym samym XD
  • Odpowiedz
@mickpl: Czuję, że Paszyk ogłosi zakończenie programu NaStart i jednocześnie ogłosi rozpoczęcie programu NaNoweŻycie, który będzie w zasadzie tym samym XD


@Czoso: dokładnie taki manewr podejrzewam. po prostu chodzi o to żeby komuchom popsuć bannery protestowe na 31.08 które już podrukowali ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 14
@affairz: @Czoso Nie, nie będą sobie jaj robić XD Ale jak dopiero zaczną pracować nad czymś nowym to najwcześniej wejdzie za rok. Myślę, że nie ruszą tego tematu aż do wyborów prezydenckich.
  • Odpowiedz
@mickpl: jestem przekonany, że Premier Tusk albo któryś z jego sekretarzy cytował Twoje wpisy jak opieprzał Paszyka na posiedzeniach Rady Ministrów.
Na minus, że Ministrowie Siemioniak lub Gawkowski Ciebie wystalkowali ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mickpl: wprowadzą nowy program? np. skup alternatywny mieszkań od deweloperów (24m2 singiel, 40m2 rodzina z 3 dzieci) jeżeli marża dewelopera wyższa niż 50% z przeznaczeniem na wynajem?
  • Odpowiedz
MRiT w przyszłym tygodniu ma ogłosić rezygnację z kredytu 0%.


Decyzja ma być ostateczna.


@mickpl: chłopie, teraz to warto jeszcze bardziej zwiększyć czujność bo tego tak nie zostawią. Ja tu się spodziewam m.in. zmiany nazwy programu i próby przepchnięcia tego za jakimś gorącym tematem (skazaniem/przesłuchaniem pisowców, aborcją czy coś w tym stylu by po cichu wprowadzić ten program).
  • Odpowiedz
jak dopiero zaczną pracować nad czymś nowym to najwcześniej wejdzie za rok. Myślę, że nie ruszą tego tematu aż do wyborów prezydenckich.


@mickpl: A g---o. "Zaczną pracować" nad nową nazwą dla tego samego. Ustawę już napisali deweloperzy i nic nie trzeba opracowywać. Trzeba to jedynie przepchnąć
  • Odpowiedz
Po prostu zamiast kredyt nazwą to zapomoga, a zamiast 0% nazwą to bezzwrotna a zamiast na start nazwa to na początek
  • Odpowiedz
@Czoso ten Paszyk czy wcześnie Hetman, to oni tylko przekazują co im mówią w ministerstwie, sami nie mają żadnej mocy sprawczej żeby takie projekty pchać, ciekawe kto tam tak naprawdę pchał to bk 2%, to pewnie kilka osób
  • Odpowiedz