Wpis z mikrobloga

Najbardziej rozwalił mnie ten typ z wczoraj. W szoku i smutny, bo pił p--o z Białkiem a jego treści zostały wymoderowane i usunięte. Nie zorientował się jednak, że jego działania są niezgodne z regulaminem wykopu. Białek nawet jak z kimś pije p--o, to nie będzie tolerował kogoś kto łamie regulamin wykopu. Bo regulamin jest święty i najważniejszy na tym serwisie.
#wykop #rosja #ukraina #moderacja #afera #bialek #wojna
Grooveer - Najbardziej rozwalił mnie ten typ z wczoraj. W szoku i smutny, bo pił p--o...

źródło: 1000023458

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Grooveer: Ale jak to? Jak ktoś pił p--o z Białkiem to go prawo nie obowiązuje. Co za skandal!
No właśnie dlatego w Polsce nie będzie dobrze. To przeswiadczenie, że wystarczy napić się z przedstawicielem władzy i już się jest lepszym od reszty "plebsu" i można więcej.
Na szczęście wczorajszy wieczór pokazał - Otóż nie tym razem.
  • Odpowiedz
@Grooveer: skonczcie z tym "lamie regulamin" bo nie lamie a po drugie ruscy przez 2,5 roku lamia tu regulamin i co najmniej 2 paragrafy kodeksu karnego a i tak siedza
  • Odpowiedz
  • 1
Bo regulamin jest święty i najważniejszy na tym serwisie.


@Grooveer: A ty jak zwykle kłamiesz, już ci dzisiaj pokazywałem jak moderacja wbrew regulaminowi mi tag dodała.
  • Odpowiedz
  • 0
Ale jak to? Jak ktoś pił p--o z Białkiem to go prawo nie obowiązuje.


@Wilczynski: Jakie prawo? Co jest typie z tobą nie tak? Zbyt dużo słońca? Regulamin to nie prawo.
  • Odpowiedz
  • 0
@Grooveer: To nie pomylka tylko śmieszna próba ograniczenia zasięgów, tylko coś nie pykło bo przez to dodałem jeszcze 3 razy co jeszcze bardziej go rozpowszechniło.
  • Odpowiedz