Wpis z mikrobloga

@KOxX69: hmmmmm no jakby cio to powiedzieć.. każdy? rzymianie zwracali uwage na ciuchy germanów za neichlujne, z koleji za noszenie czapki frygilskiej mozna było stracić głowe XD jescze chcesz przykładów ? XD
  • Odpowiedz
@sablewski69 nie ma co kupujesz, ale jest sklep, więc wiadomo co i gdzie kupujesz. Jak idziesz do sex shopu dla gejów kupić sobie czarnego dildosa, to wolałbyś zapłacić gotówką, a nie potem pokazywać wyciąg w banku przy braniu kredytu. Tak samo jak idziesz z kochanką do hotelu, to wolałbyś, żeby żona nie zobaczyła na historii konta. Naprawdę tak trudno wymyślić sobie jakiś przykład? Czy jesteś z tych co mówią "niech mnie
  • Odpowiedz
@mk321: chlopei jak ci przeszkadza ze ci blik 100 we wypłaca to ja nie wiem jak ty bys chial zeby ci w bilonie wypłacal? sakwy z dukatam? co to za argument

a teraz słuchaj jaskiniwocu: pieniadze masz na konce(rozumiesz jeszcze?) i potrzebujesz zrobic nielegalna akcje(rozumiesz jeszcze czy nie?) no to np obok dilera czy k00rwy z której usługi korzystasz masz bankomat (rozumisz zaleznosc bankomat -lokalizacja docelowa?) no i przed tranzakcją
  • Odpowiedz
@sablewski69: jak to co? Dzwonię do banku żeby zablokować kartę, zgłaszam kradzież na policję (wszystko za pomocą telefonu), wyjmuję kluczyki do samochodu i jadę w kierunku zachodzącego słońca. Na szczęście nie muszę dzwonić po assistance, jak to jeden ze smartfoniarzy wymyślił.
  • Odpowiedz
@mlodir: widzisz a jak zgubisz telfeon to jescze masz szanse go odzyskać -geolokalizacja, jak nei odzyszkasz to nawet nei musisz nic blokowac, instaluejsz apke banku na nowym telfonie i poprzedni telefon juz nie mzoe jej obsluzyc. karta? mozesz z gpaya sobie ja sklonowac na nowy telefon - ja tak robiłem jak mi sie stłukł- zgubiłem dzies w meiszkaniu cyz aucie karte bankowa to nawet nie odnowiem sobie tylko korzystam z
  • Odpowiedz
@mlodir: ps. nawet jak ide do sklepu stacjonarnego to drozsze rzeczy oplacam zdalnie i ide po odbior - czemu? bo przysluguje mi 14 dnia na zwrot przy platnosci gotowka to moga mi odmówić.
  • Odpowiedz
@sablewski69: dla niektórych wykopków moje scenariusze wydają się niesamowicie nieprawdopodobne z jednego względu. Oni rzadko wychodzą z domu, a jeśli już to raczej jadą z miasta do miasta, a o terenach niezamieszkałych, dzikich słyszeli tylko na netfliksie. Jednak ja zostanę przy swoim i nadal będę uważał, że wrzucanie wszystkiego do telefonu i brak jakiegokolwiek backupu, to głupota.
  • Odpowiedz
@mlodir: niee porpostu ja w zyciu wiecej razy zgubiłem karte platnicza i dokumenty - dlaczego? bo telefona caly czas masz pod kontrolą a do tamtych zagladasz sporadycznie. telefon nawet jak gdzies zgubiłem to i tak go znalazłem a karta mi w pokoju gdzies siedzi od roku i ni h00ja nie moge jej znalezc XD backup? jakas tam gotowka w skarpecie siedz na czarna godzine i tyle. ale nosic bankonty? te
  • Odpowiedz
@sablewski69 z tym 100 zł to chodzi mi o to że resztę będę musiał trzymać w kieszeni. A reszta to monety i jest niewygodnie, brzęczy.

Idziesz na dziwki i kupujesz jej kwiaty od babci przy drodze. Czyli wypłacasz 100 zł (zakładając że w Pcimiu akurat obok babci jest bankomat, bo dopiero jak zobaczyłeś, to pomyślałeś, że tak głupio bez kwiatów). To jest w miarę ok (chociaż też słabo, bo żona się
  • Odpowiedz
@mk321: wariacie ceny juz sa takie ze ten bilon to w żołtym żużlu conajwyzej liczysz/ jak nie jestes dilerem to bilonu nie uswiadczysz bo teraz juz wszystko kosztuje 4.99/9.99 czy 49.90 XD no chyba ze tzrymasz ten zuzel ale ja nie
  • Odpowiedz