Wpis z mikrobloga

Zasnęłam bez leków trzeci dzień z rzędu, wystarczyło wszytsko mieć w dupie... Teraz przynajmniej mam 100% pewność że moja bezsenność jest na tle emocjonalnym i wychodzi w prostej linii z niepotrzebnego przejmowania się. I tylko myślę sobie iść do doktora czy nie i po prostu mieć #!$%@??A może to właśnie jest moja lekcja życia? Może zamiast walczyć z każdą myślą, powinnam nauczyć się sztuki odpuszczania? (Kiedyś miałam bekę jak poszłam na warsztaty reklamowane hasłem naucz się puszczać - nie o puszczalstwo chodziło a o puszczanie w niepamięć znaczy wybaczanie co naprawiało psychikę) Po co mi leki, skoro największym lekarstwem jest to, żeby nie dać się złapać w pułapkę własnych obaw i niepewności. Może teraz nadszedł czas, żeby w końcu naprawdę wziąć na luz i przestać analizować każdą pierdołę. Mieć #!$%@?, ale mądrze. Tylko zmuszenie się do tego może być trudnym zadaniem #bezsennosc #psychologia
KingaM - Zasnęłam bez leków trzeci dzień z rzędu, wystarczyło wszytsko mieć w dupie.....

źródło: 1000006009

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KingaM wystarczy wymyślić słowo i później do każdej litery tego słowa wymyślać inne słowa i do ostatniego słowa od nowa do każdej litery. Zasypia się w 15 minut, jednak ludzie wolą tabletkę.
  • Odpowiedz