Wpis z mikrobloga

Dzisiaj wszedłem sobie na profil znajomego sprzed lat na fb i dotarło do mnie w jak mocno nadmuchanej bańce jesteśmy. Koleś ma profil jankowalskinieruchomości, mieszka w mieście 20k gdzie są ze 2-3 zakłady pracy od lat te same, prawie wszyscy mlodzi stamtąd dawno uciekli, no idzie dostać depresji jak się tam wraca.

Przejrzałem ten jego profil, chlop codziennie wrzuca ogłoszenia z jakas nieruchomoscia, bardzo dobrze przygotowane, ujęcia z drona, kamera full hd. W co drugim mówi że idealny dom na INWESTYCJE I NAJEM. I to są jakieś domy takie jak wasze babcie miały, po prostu wielki dom, ktoś to podzielił na dwie części, zrobił dwa osobne wejścia, Ikea lifting w środku i myśli ze to się wynajmie. Jadąc tak przez te ogłoszenia zorientowałem się że typ wrzuca dalej rzeczy które wrzucał już ponad rok temu, przecenione i spamuje tym dzień w dzień.

To jest totalnie nielogiczne, najem działa tam gdzie lgną mlodzi, chcą się kształcić, zdobywać doświadczenie i jak ich będzie stać to coś w tym miejscu kupić. Tutaj mamy pipidówę bez perspektyw gdzie młodych jest jak na lekarstwo i jak ktoś ma tam mieszkać, to w mieszkaniu po babci, a nie od areczka-rentiera. To nie jest normalne, w miejscu gdzie ludzi ubywa a nie przybywa, gdzie rodzice z z pokolenia mającego parę braci i sióstr wymierają najem nie ma #!$%@? prawa działać w tak dużej skali i żadne cyferki nie przekonają mnie ze jest inaczej.
#nieruchomosci
Jestemrobotem123 - Dzisiaj wszedłem sobie na profil znajomego sprzed lat na fb i dota...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 6
@Jestem_robotem123: W niektórych małych miastach bez przyszłości też ceny wywalone i jak ktoś chce tam coś kupić to nie ma lekko.

Moje miasto rodzinne 15k mieszkańców ma na otodom 4 mieszkania z cenami 5,5k, gdzie w mieście wojewódzkim można kupić za 7,5k / metr.
  • Odpowiedz
To jest totalnie nielogiczne, najem działa tam gdzie lgną mlodzi, chcą się kształcić, zdobywać doświadczenie i jak ich będzie stać to coś w tym miejscu kupić. Tutaj mamy pipidówę bez perspektyw gdzie młodych jest jak na lekarstwo i jak ktoś ma tam mieszkać, to w mieszkaniu po babci, a nie od areczka-rentiera. To nie jest normalne, w miejscu gdzie ludzi ubywa a nie przybywa, gdzie rodzice z z pokolenia mającego parę braci
  • Odpowiedz