Wpis z mikrobloga

Dagrasoo polecam pizzerie, moze jest srednia, moze c-----a dla niektorych, ale zamawialem kilka razy, zawsze przychodzi goraca, mila obsluga, sosy gratis, i gumy orbit. Szkoda, ze troszke slaba w smaku, ale na tyle innych wypada elegancko. Wiec polecam
Z najgorszych najlepsza

#wroclaw #dagrasso
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@juda-goldbergstein: jadłem kiedyś ją setki razy ale to w czasach jak nie było wyboru xd pamiętam zakalca w brzegach, zupełnie mi to nie przeszkadzało xd
teraz sam z siebie to nie zamówiłem chyba od 10 lat xd ale parę razy jadłem bo ktoś na jakąś domówkę/imprezę zamówił i dziwie się, że mogłem tyle tego kiedyś zjeść xd jeden kawałek i dość
  • Odpowiedz
@juda-goldbergstein: Kiedyś była naprawdę niezła. Ostatnio jak zamówiłem to nie mogłem uwierzyć, jak się zepsuła. Dwa razy mniej składników, sosy też dwa razy mniejsze, a cena, wiadomo - wysoka. Może to też zależy od lokalu? W każdym razie ja już się więcej nie skuszę. Trzeba jednak im oddać, że wciąż mają świetne sosy, jak dla mnie są idealnie doprawione. Mógłbym je jeść codziennie do wszystkiego.
  • Odpowiedz
@juda-goldbergstein: ale nostalgłem... Za gówniarza chodziło się z dziewczyną, "pół-na-pół" wedle zachcianki, komplet sosów i albo w lokalu na Wyszyńskiego albo na wynos i do pobliskiego parku S. Tołpy.

To nigdy nie była najlepsza pizza, ani nawet najtańsza, ale miała powtarzalny smak i człek był pewien, że nie "wylosuje" jakiegoś guana, bo pizzaman dziś nie w humorze. Sosy robiły robotę, a jak im jakiś składnik wyszedł, dawali w zamian dowolnie
  • Odpowiedz
  • 0
@juda-goldbergstein Któż jej swego czasu nie kochał na studiach. Ale też z rok temu wróciłem po latach i to się niestety niewiele różni od giuseppe z mrozonki. Jakość wszystkiego jest fatalna.
  • Odpowiedz