Wpis z mikrobloga

Z perspektywy czasu to śmieszą mnie te wszystkie książki czy gry komputerowe ukazujące hipotetyczne starcie krajów zachodnich z Rosją, gdzie walczą one ze sobą jak równy z równym. Przecież w rzeczywistości to ruska armia została by wgnieciona w ziemie.
#ukraina #wojna
Nateusz1 - Z perspektywy czasu to śmieszą mnie te wszystkie książki czy gry komputero...

źródło: 1

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Hilalum: Homefront

@Nateusz1: W zasadzie dopóki się to nie zaczęło to zachód poważnie traktował Rosję, pierwsza trylogia Modern Warfare, gdzie Rosja jest przedstawiona w zasadzie jako Super Imperium które może równocześnie prowadzić wojnę z Europą i USA z obu stron. World in Conflict w zasadzie to samo, tylko że tam było ZSRR i tak można by wymieniać. Coś czuje że "bohaterem" nowych gier staną się Chiny
  • Odpowiedz
@Nateusz1: Dla mirków nie zorientowanych w rosyjskiej części internetu napiszę, że Rosjanie takiego propagandowego syfu produkują tyle, że głowa mała. Jak się spojrzy na ilość publikacji to pierwsze pytanie jakie się nasuwa, to - kto to k---a wszystko czyta? Nie wiem czy w całym UE powstaje co roku tyle książek ze wszystkich gatunków co w Rosji tylko z kategorii ruskiego militarnego fantasy - bo to chyba jedyna nazwa jaką można
  • Odpowiedz
@Hilalum

@Nateusz1: była chyba nawet gierka że Korea Północna napada i okupuje USA xdd


a pamiętasz może, była taka gierka co kacapy zaatakowały usa i trzeba było do nich strzelać, a później pojawili się kosmici i strzelałeś do tych o do tych, kupę lat w to nie grałem
  • Odpowiedz