Wpis z mikrobloga

Nigdy nie miałem dziewczyny, podbijam już do 25 roku życia i nic, od 6 lat szukam na tinderach itp ale może przez ten czas miałem ze 30 par z czego 5 czy 6 tylko odpisały a "dłuższe" konwersacje miały po 10 czy 15 wiadomości, nigdy nie byłem na nawet na randce
Nie oceniałbym siebie jako brzydkiego (180cm), szczęki chada nie mam ale nie też nie jest źle jeśli chodzi o to
Brak zakoli, praca, samochód, dobrze sie ubieram, dbam o higiene, jestem perfumozjebem.
Jednak co z tego jak nie umiem pisać z nowopoznanymi dziewczynami z tindera, nie wiem o czym, nie wiem jak zaczynać a nawet jak uda mi się dobrze zacząć to i tak nie odpisze żadna
Po imprezowaniach/pubach nie chodze i nie pójde bo to nie mój target
Jak wy poznajecie drugie połówki?
#tinder #badoo #randki #podrywajzwykopem
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MetalowyBieg: o tym o czym chcesz rozmawiać. Większość bab niema zainteresowań poza kosmetyczka i zakupami tak że warto wybadać czy życie szalaufa wychodzi poza takie podstawy jak nie to szkoda czasu na raka bo poruchać to za 300 zeta sobie możesz bez użerania z pustakiem
  • Odpowiedz
@MetalowyBieg: Wszędzie, ale nie w internecie, najlepsze są miejsca, gdzie możesz wybadać temat, i się czegoś dowiedzieć, zanim się wpakujesz w bigos.
Też mam gdzieś tam kilka osób co się poznało przez internet, ale to nie trwa długo, przez pułapkę oczekiwań szybko się rozpada.
  • Odpowiedz